Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно пререгистрация на Лада Нива и проблем с предна броня.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно пререгистрация на Лада Нива и проблем с предна броня.

    Вчера си купих от София Лада Нива.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0032.jpg
Прегледи:1
Размер:295.1 КБ
ID:5909103
    Днес бях в КАТ-Сливен да я пререгистрирам на мое име
    След като минах всичко документално и огледа на номера на рама и двигател отидох да ми поставят номерата.
    И излезе от някъде някой и каза кой е регистрирал тази кола с тази предна броня.
    Била нямал съм право да я преправям и да се движа с нея по пътищата била опасна за хората и другите участници в движението.
    И ми каза че да не ми пише акт който бил от 100 до 1000лв да си сложа оригинална броня и тогава ще ми върне малкия талон на колата.
    Без да се легитимира без да ми даде някакъв документ ,че ми е взел талона.
    Има ли описано в закона какви да са броните на джиповете и някакви ограничения ?
    И според вас има ли право да ми прибере малкия талон без никакви обяснения без значение какъв е в КАТ ?
    И според вас как да постъпя. Жалба и до къде ?
    Ще съм ви благодарен ако споделите мнение и ако някой друг се е сблъсквал с такъв проблем. Или това го има само в КАТ Сливен ?
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Въпрос относно пререгистрация на Лада Нива и проблем със предна броня.

    Колега, за да узакониш промяната в конструкцията на автомобила трябва да минеш технотест. А подмяната на оригиналната броня се води точно това.

    По - принцип, можеш да сложиш една оригинална броня да си регистрираш колата и да си върнеш старата, най - вероятно никой пътен полицай няма да ти направи проблеми. Но си е незаконна.

    Успех с регистрацията.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X