Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес по Нивата..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес по Нивата..

    Нова придобивка ли имаме?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Какво направих днес по Нивата..

      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
      По-скоро дойде време за изкърпване.
      Не-машината е на колега от Форума-/ribar4eto/.

      Коментар


      • От: Какво направих днес по Нивата..

        Стягайте я и към края на месеца да спретнем някой купон,на някой язовир например.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Какво направих днес по Нивата..

          Най-вероятно и аз ще се включа, в "риболова"
          Land Rover Discovery II 3,9 V8
          Лада Нива 21214 1,7i

          Коментар


          • От: Какво направих днес по Нивата..

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            Стягайте я и към края на месеца да спретнем някой купон,на някой язовир например.
            Аз съм "ЗА".

            Коментар


            • От: Какво направих днес по Нивата..

              И аз съм за. Ще бъда на яз. Цонево за големи риби. Който има смелост и голямо джиткане пада.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • От: Какво направих днес по Нивата..

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                И аз съм за. Ще бъда на яз. Цонево за големи риби. Който има смелост и голямо джиткане пада.
                Остава да уточним датата...
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Какво направих днес по Нивата..

                  Щом е за рибарлък и аз съм готов само ако може да е до края на месец юли че от утре излизам в отпуск и съм доста свободен
                  0898707872-Здравко

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес по Нивата..

                    А мястото уточнено ли е?

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес по Нивата..

                      Хайде давайте идея за място колеги,ама по-бързо,че Сливенските и Ямболските Ниви не издържат.Хем повод да се видим отново,че от срещата на х."Чумерна" до сега доста време мина.

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес по Нивата..

                        Май ще трябва да се прехвърлим в другата тема,към края на месеца мисля,че ще добре...
                        Последно редактирано от petroffbg; 06-07-11, 09:34.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес по Нивата..

                          Днес открих откъде тече вода в краката на шофьора. Няколко опита бях правил да направя това откритие, но безуспешни. Вероятно при много от Нивите е така, а може някой да е споделил, но не съм видял.
                          Та свалих страничната кора и след обилно пръскане с вода откъм подкалника, през посочените отвори протече много силно. Свалих защитната ламарина откъм подкалника / три винта/ и се оказа, че кухината е наполовина пълна с кал. Над калта се пълни с вода и през посочените отвори влиза в купето.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1074.jpg
Прегледи:1
Размер:52.6 КБ
ID:5291476Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1071.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5291477

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес по Нивата..

                            Колеги,тези жалки подобиа на под калници,въпросните ламарини се изхвълят.Иначе се бере яд с калниците.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес по Нивата..

                              Сложих амортисьорчета на багажника + планки за тях.Оправих карба малко.Запланувал съм,шкурене и четкане,ръждопреобразувател,грунд,антикор.После смяна на рефлектори и добавяне на допълнителни фарове + ремонт на задната чистачка.
                              Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                              feikot@abv.bg
                              Обратно дороги - НЕТ !

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес по Нивата..

                                Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                                Колеги,тези жалки подобиа на под калници,въпросните ламарини се изхвълят.Иначе се бере яд с калниците.
                                Сигурно е така, но всъщност проблема е не толкова в ламарината, а в един отвор над нея, незнайно защо оставен там и откъдето кухината се пълни с кал, изхвърляна от гумата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X