Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес по Нивата..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес по Нивата..

    Най-неприятното е, че не могат да се осигурят нормални доставки от необятната руска шир. Там хората отдавна са измислили кардани за всяка цел и вкус, които при грамотна поддръжка изкарват 70-80 хиляди. А това, че у нас и на руските части се "налага" българска надценка от неколкостотин процента е друг въпрос.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Какво направих днес по Нивата..

      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
      Цените на що годе качествените части за НИВА-/на ОАО "АвтоВАЗ"/ отдавна не са приемливи и такова нещо,като прословутата "евтина подръжка" просто не съществува.
      А намери нов оригинален кардан за коя и да е марка западен джип за 288 лева .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Какво направих днес по Нивата..

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        А намери нов оригинален кардан за коя и да е марка западен джип за 288 лева .
        За тези пари- два броя. И са за истински джип.

        http://www.paddockspares.com/frc8390...propshaft.html

        Нива от 25 години не е това което беше...
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Какво направих днес по Нивата..

          Колеги, както беше написано, в България руските резервни части се продават с огромни надценки. При това в Русия, а и в Украйна има много производители на части за автомобили Лада. Някои са качествени, други - не. Българските търговци внасят нискокачествени /предимно/, но ги продават на цените на оригинални или специалничасти за тунинг. В Русия частите са си на нормална за потребителите Нивата цена - а това са хора от долната прослойка на средната класа, или големи ентусиасти, които правят от нивата космически кораб. Но за тунинга цените са други.

          Коментар


          • От: Какво направих днес по Нивата..

            http://www.niva-lada.ru/shop/images/...51ac6385d3f34d
            Ето така изглежда кардана който сложих.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • От: Какво направих днес по Нивата..

              Аз сложих два кардана нови от НАР, но май ще трябва баланс,имах едно тресене при ускорение, но без лашкане в РК, сега след смяна на предния диф, тресенето го няма, но лашка РК.Чува се шум от карданите като изключа от скорост.Някой ако знае къде да ги балансирам , но без да ги свалям( там да ги демонтират), в София, да помага.

              Коментар


              • От: Какво направих днес по Нивата..

                Правил съм карданите на моя джип в Кубрат, работят качествено и на добри цени.

                Коментар


                • От: Какво направих днес по Нивата..

                  Сваляш и пращаш по куриер или на място си ходил, колега?И колко време ги бавят, да знам дали да ги свалям, мерси предварително.

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес по Нивата..

                    Първоначално публикуван от hurbo Преглед на мнение
                    Сваляш и пращаш по куриер или на място си ходил, колега?И колко време ги бавят, да знам дали да ги свалям, мерси предварително.
                    Сваляш и по Еконт, на мен за два карадана ме замотаха 3дни. Поздрави

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес по Нивата..

                      Мерси, ще ги пращам и аз, Весела Коледа!

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес по Нивата..

                        Днес смених маншоните на каретата и шарнирите с полиуретанови на Дурафлекс.Дано излязат стока,че старите уж нови а бяха дроб.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес по Нивата..

                          Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                          Днес смених маншоните на каретата и шарнирите с полиуретанови на Дурафлекс.Дано излязат стока,че старите уж нови а бяха дроб.
                          От къде ги купи?

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес по Нивата..

                            Поръчах ги от тук:
                            http://www.duraflex-bg.com/home.html
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес по Нивата..

                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=193011
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес по Нивата..

                                Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                                http://www.niva-lada.ru/shop/images/...51ac6385d3f34d
                                Ето така изглежда кардана който сложих.

                                Този кардан изглежда по-друг от това, което съм виждал под моята Нива. Наистина ли е усилен? А всъщност по какво се рабира, че карданите са за смяна?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X