Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес по Нивата..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес по Нивата..

    Днес подсилих задната напречна щанга тъй като ми омръзна след всяко по-сериозно странично лашкане в коловоз да я изправям.Работата е елементарна:нужна е заваръчна техника и Г-образен винкел с дължина 105см.
    Благодарности на колегата "Рибарчето" за оказаната помощ при заварките.Ето и няколко снимки за добиване на обща представа:
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Какво направих днес по Нивата..

      колега винкела само от едната страна ли е

      Коментар


      • От: Какво направих днес по Нивата..

        Сигурно е по-здраво с него,ама грознее нещо...

        Коментар


        • От: Какво направих днес по Нивата..

          А защо направо не удължи щангата, нали си с лифт, или не ти се занимаваше да режеш.

          П.П. Мене си ми харесва винкела. Тия коли не са за пред кафето.
          Александър

          Коментар


          • От: Какво направих днес по Нивата..

            И все пак,естетика - малко или много...

            Коментар


            • От: Какво направих днес по Нивата..

              Първоначално публикуван от star6ina13 Преглед на мнение
              колега винкела само от едната страна ли е
              да само от едната страна сме му заварили
              0898707872-Здравко

              Коментар


              • От: Какво направих днес по Нивата..

                ако остане в тоя вид по- добре е да има и от другата страна

                Коментар


                • От: Какво направих днес по Нивата..

                  Първоначално публикуван от star6ina13 Преглед на мнение
                  ако остане в тоя вид по- добре е да има и от другата страна
                  Не може да има и от другата страна,защото няма достатъчно място и винкела ще опира в кожуха на дифа.

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес по Нивата..

                    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                    А защо направо не удължи щангата, нали си с лифт, или не ти се занимаваше да режеш.

                    П.П. Мене си ми харесва винкела. Тия коли не са за пред кафето.
                    Саше,иска малко удължаване щангата,но не ми се занимаваше.И така ще върви-поне за сега.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес по Нивата..

                      Вчера по неволя правих някои неща по нивата...Но пиша днес, понеже бях по гората(на палатки, никога няма да ида пак..Само ако е хубаво времето 5 дена напред..) 2 дена и нямах достъп до интернет ,За съжаление след успешния опит за крадене на бензин, тъпанарите опитали да разбият вратата или по точно ключалката..-Ах да ги хвана аз ще им кажа... :@..... Та сменях капачка, търсих половин ден капачка, от нито една западна кола не става.. Накрая, пак си сложих руска, но измислих аларма, когато се развие капачката да писка клаксона.. Пък да видим..Също сменях и секретите по вратите...Обаче изглежда някой го е правил за белята, понеже ако е искал да изкара пари, ще вземе акумулатора и изпарителя, няма да се занимава с бензин и да разбива ключалките...-Прости хора бе...
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес по Нивата..

                        Лада нива,изобщо не е трудна за разбиване.В орторизиран сервиз видях,как отключват 2010година нива с останали ключове на таблото-алармата дала проблем.Също така и предният капак е бош-лаф работа и се отваря много лесно.Не са решили,не са ти джаснали акомулатора.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес по Нивата..

                          Еми няма какво да се открадне.
                          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                          feikot@abv.bg
                          Обратно дороги - НЕТ !

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес по Нивата..

                            Бобчо , Нива-та я отварям без инструменти
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес по Нивата..

                              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                              Вчера по неволя правих някои неща по нивата...Но пиша днес, понеже бях по гората(на палатки, никога няма да ида пак..Само ако е хубаво времето 5 дена напред..) 2 дена и нямах достъп до интернет ,За съжаление след успешния опит за крадене на бензин, тъпанарите опитали да разбият вратата или по точно ключалката..-Ах да ги хвана аз ще им кажа... :@..... Та сменях капачка, търсих половин ден капачка, от нито една западна кола не става.. Накрая, пак си сложих руска, но измислих аларма, когато се развие капачката да писка клаксона.. Пък да видим..Също сменях и секретите по вратите...Обаче изглежда някой го е правил за белята, понеже ако е искал да изкара пари, ще вземе акумулатора и изпарителя, няма да се занимава с бензин и да разбива ключалките...-Прости хора бе...
                              Аз пък моята въобще не я заключвам. Никой до сега не е посегнал... дали се притесняват като е отключена .... мислят, че е някакъв капан - не знам. Даже на шофьорската няма ключалка.
                              ПО 3-4 часа ме няма (в гората ) и никой нищо не пипва.
                              А хора има, минават - с мотори, АТВ , туристи .... явно е въпрос на късмет. Или някой те познава и те е набелязал ... за нещо . Та - пиша заради капачката.
                              Взимате ламарина с подходящ размер . Навивате я на кръг с няколко навивки, ИЛИ я огъвате "S" образно и я пъхвате с малко зор в гърловината.
                              Няма повече източване на бензин от колата .
                              Просто и лесно.

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес по Нивата..

                                Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                                Лада нива,изобщо не е трудна за разбиване.В орторизиран сервиз видях,как отключват 2010година нива с останали ключове на таблото-алармата дала проблем.Също така и предният капак е бош-лаф работа и се отваря много лесно.Не са решили,не са ти джаснали акомулатора.
                                Така е Росене......Даже казват, че може да се отвори вратата само с конец...Но не знам...Не съм го виждал с очите..
                                Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                                Бобчо , Нива-та я отварям без инструменти
                                Людмиле, трябва да ми го покажеш това..Някой път, аз предоставям нивата за опити..

                                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                                Аз пък моята въобще не я заключвам. Никой до сега не е посегнал... дали се притесняват като е отключена .... мислят, че е някакъв капан - не знам. Даже на шофьорската няма ключалка.
                                ПО 3-4 часа ме няма (в гората ) и никой нищо не пипва.
                                А хора има, минават - с мотори, АТВ , туристи .... явно е въпрос на късмет. Или някой те познава и те е набелязал ... за нещо . Та - пиша заради капачката.
                                Взимате ламарина с подходящ размер . Навивате я на кръг с няколко навивки, ИЛИ я огъвате "S" образно и я пъхвате с малко зор в гърловината.
                                Няма повече източване на бензин от колата .
                                Просто и лесно.
                                Мерси за идеята Венелине!!
                                Може също и с ламаринка надупчена с бургийка Само че трябва да я застопорите някак по-здраво..
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X