Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ел стъкла

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ел стъкла

    Ще направя нека само Нивето да излезне от бокса, та да я захващам с кабеляците

    Коментар


    • #17
      От: Ел стъкла

      А измислил ли си къде ще стоят копчетата за прозорците.

      Коментар


      • #18
        От: Ел стъкла

        Или на самите врати или на барчето по средата но не сам сигурен още

        Коментар


        • #19
          От: Ел стъкла

          Колега какво стана с тези ел. стъкла, сложи ли ги? Пусни някоя снимка!
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • #20
            От: Ел стъкла

            Съмнявам се, че ел.стъкла са подходящи за Нива. Понякога така замръзват, че и на ръка трудно се раздвижват, а когато е монтирано ел.заключване, стъклата не могат да се свалят до крайно положение.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #21
              От: Ел стъкла

              истината е да си останат ръчките,мое мнение

              Коментар


              • #22
                От: Ел стъкла

                на моята и монтираха централно с аларма прозорците се отварят до долу

                Коментар


                • #23
                  От: Ел стъкла

                  Моето "централно" го монтираха в спец. с-за на Симеоновско шосе, още преди да я взема - явно такива са им "майсторите".
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ел стъкла

                    И на моита така

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ел стъкла

                      Продават се специални набори за ел. стъкла (всичко необходимо).Има си преходници ,посредством които мотора се вързва към шлиците, на които е поставена сегашната ръкохватка.
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ел стъкла

                        Колко струва комплект за Нива? Може и на лични с адрес или линк.
                        Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ел стъкла

                          Тези за които писах са универсални и стават за всички автомобили.Би трябвало да се провери в магазините за автоаксесоари и там където продават автоаларми, също и в ибей.
                          Напиши 'power window' или 'универсални ел стъкла' и търсачката ще ти помогне много.( линкове не се препоръчват в този форум ).Цените които изскочиха са около 100 лв и нагоре....магазини също има споменати, както и различни модели.
                          Успех!
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ел стъкла

                            Проверявал съм, гледал съм, чел съм, вкл. и в ибей, но няма ясна информация дали ще станат на Нива. Описано е по сайтовете, че са универсални. В магазините не са сигурни. Мен ме интересуваше марка и модел на вече пробвана и работеща на Нива. Ако не те затруднява отговори на лични.
                            Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ел стъкла

                              Колеги,знам че не е точното място на въпроса ми тук,но все пак ще си позволя да споделя.Вчера след поредната разходка в гората стана лек инцидент:счупих задното стъкло на Нивата.Молбата ми е,ако случайно някой има стъкло и го продава нека ми пише на Лични.Ако ли пък не ще се купува ново.Предварително благодаря и се извинявам за отклонението.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ел стъкла

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Колеги,знам че не е точното място на въпроса ми тук,но все пак ще си позволя да споделя.Вчера след поредната разходка в гората стана лек инцидент:счупих задното стъкло на Нивата.Молбата ми е,ако случайно някой има стъкло и го продава нека ми пише на Лични.Ако ли пък не ще се купува ново.Предварително благодаря и се извинявам за отклонението.
                                Ще проверя при колега,продаваше цяла задна врата,въже ли скъса,че ти падна джама?
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X