Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туран 2007г фейслифт смяна RCD 300 с нещо по-добро за немното пари..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Туран 2007г фейслифт смяна RCD 300 с нещо по-добро за немното пари..

    Искам на Туран 2007г фейслифт да подменя RCD 300 с нещо по-добро за немното пари..

    Моля, посъветвайте ме с ПРОВЕРЕНИ МОДЕЛИ

    Благодаря
    Последно редактирано от kemche; 25-01-21, 15:46.

  • #2
    Ако поясниш кво е RCD 300, няма да е лошо.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      радиото

    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      Заводската аудиосистема на тая каляска. Просто, заводско радио със CD.

  • #3
    Много тайнствено зададен въпроса
    Иначе мисля,че с афтърмаркетско ще загубиш командите от волана.

    Коментар


    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      Това не е Ситроен, тука команди от волана може и хич да няма (били са опция).
      Иначе разните китайски мултимедии бачкат с команди от волана.

  • #4
    Ситроен,митроен-гледах едно Чери с мултимедия вместо оригиналната навигация и същата работа.

    Коментар


    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      За Ситроена, не беше камък във френската градина, а в немската
      За сметка на това, тия от "Народна кола"(Фолксваген) понеже са по-разпространени, а и аудиосистемите и въобще всичко им е доста унифицирано на модулен принцип, имат доста сполучливи имитации на оригиналната навигация, с всички модерни опции, и достатъчно подготвена да се свързва с тия автомобили. Естествено това от братски Китай.

  • #5
    Е то и на френските с JVC май можеше да се излъже и да се командва от геврека.

    Коментар


    • #6
      Ето , започна се спор френски, немски, английски.....
      А аз толкова простичко съм задал въпроса.
      Ето го, формулиран по друг начин:
      Колеги , Имам Туран 2007 с авторадио RCD300
      Искам да го сменя с нещо по-добро. Не е нужна ТВ и навигации. Без команди от геврека.
      Какво ще предложите, но моля да е нещо изпробвано.
      Благодаря!

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        Видях ти темата и във форума на Фолксваген, там е по-вероятно да получиш отговор.
        Тук също има способни хора, които биха могли да помогнат, но не са конкретно фенове на VAG, та може би няма и да видят темата с такова заглавие. Мисля, че има и раздел за тези неща, и с по-общо заглавие, вероятно би получил повече отговори. Има теми, дори как хора си поръчват от Китай разни мултимедии, обясняват подробно предимства и недостатъци, начини на свързване и подобни... В твоя случай, щом нямаш много изисквания, смятам че и с консултация в магазин или център за монтиране на аудиотехника, ще намериш подходящо решение. Може да погледнеш и клипове в ютюб, има как монтират разни афтърмаркет решения на твоя въпрос, показват какво що, вижда се и/или описват и модела на ползваните заместители.

    • #7
      Не е спор,просто се опитвам да ти кажа,че ако държиш на команда от волана може би няма да я имаш.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X