Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2017 Q7 5х112 джанти на Туарег 2008 5х130

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2017 Q7 5х112 джанти на Туарег 2008 5х130

    Колеги,
    намерил съм добър комплект джанти с гуми от Q7. Ще ми трябват фланци за да направя прехода. До сега не съм карал с фланци освен в гората с рошави гуми. Имам следните няколко въпроса
    1) колко дебели трябва да са фланците?
    2) ще има ли някакви проблем с окачването или завиването на колата ако сложа фланци (адаптори)?

    Някакви други проблеми или грижи, които можете да споделите?

    Комплекта гуми е 255х55х19. Сега съм на заводски джанти и гуми 265х65х17
    Едни хора, с едни джипове, ходят на едни места, без да имат работа там, калят себе си и своите джипки, но това им доставя огромно удоволствие...
    А ако това не е най- важното...не знам кое

  • #2
    Това нещо върви с 200 и тежи 2.5 тона.... И при положение, че се продават 5Х130 джанти хиляди из продавалниците...

    Коментар


    • #3
      Мерси за отговора. За съжаление при мен не се намират лесно 5х130. Живея в северна Калифорния и тези джанти са много редки. Даже на някои места не ги предлагат и афтърмаркет. Проучих и офсета ще е прекален и ще е лошо за лагерите. Иначе комплекта беше на невероятна цена.

      Моля да затворите темата.
      Едни хора, с едни джипове, ходят на едни места, без да имат работа там, калят себе си и своите джипки, но това им доставя огромно удоволствие...
      А ако това не е най- важното...не знам кое

      Коментар


      • #4
        Замислих се... Офсета може да не пречи толкова на лагерите, колкото на окачването, ако си с въздушно селф левълинг, както казват по вашия край. Получава се рамо, което ще лъже датчиците за ниво.

        Коментар


        • #5
          И аз така прочетох. ESP също щяло да се излъже. С две думи не мога да сменя на тези джанти. Но тогава да те питам. От предното поколение Кайен, Кю7 анд Туарег с 5х130 еднакви ли са джантите и конфигурацията на офсет и както казваш ти рамото? Мисля, че на 2008 Туарег е с -42мм офсет. Малко ми е мъгла цялата тази тактика. До преди да започна да проучвам си мислех само, че болтовете са важни.

          Иначе съм на въздух, да.
          Едни хора, с едни джипове, ходят на едни места, без да имат работа там, калят себе си и своите джипки, но това им доставя огромно удоволствие...
          А ако това не е най- важното...не знам кое

          Коментар


          • #6
            Не, разнообразието е голямо. На всяка модификация са описани възможните варианти джанти/ гуми. Но има съвпадения между марките и може да се кръстосват. С изключение на Туарег R5, на който са 5х120 и както ти си попаднал, на Q7... И аз в момента се наслаждавам на един Туч с въздушно

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X