Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

    Не в магазина от кадето купувах прожините са ги обаркали и са ми дали от следващия пасат който е по-тежак,но на мен така ми харесва само трябва малко да изправя задницата.Аз отзад съм с пружини за комби подсилени но пак муцуната гледа в небето
    [B][COLOR=Red]
    SUZUKI DR 650 RS
    [/COLOR][COLOR=Red]
    [/COLOR][/B]

    Коментар


    • #17
      До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

      Първоначално публикуван от climbing Преглед на мнение
      На вашите автомобили колко големи втулки сте сложили и имали нещо вярно в това , че 1см. втулка вдига колата с 3-4 см.?
      Не съм ги мерил но мисля че бяха около 4см.
      0887632135-Краси

      Коментар


      • #18
        До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

        Този 'проблем' съм го решавал по няколко начина: 1-смяна на пружината. 2-еластични или твърди подложки. 3-рязане и удължаване на пружината(няма да споря -правил съм го и то много успешно). 4-удължаване на стеблото на амортисьора.-само този начин съхранява характеристиката на пружината .(не се променя).

        Коментар


        • #19
          До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

          Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
          4-удължаване на стеблото на амортисьора.-само този начин съхранява характеристиката на пружината .(не се променя).
          Да, съхранява защото като удължиш стеблото, височината на колата не се променя.
          Освен да удари буталото в дъното на резервоара, нищо друго не може да се случи.

          Коментар


          • #20
            До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

            Пасата и голфа понасят втулки от 3 до 6 сантиметра в зависимост от това колко искаш да го вдигнеш и колко са зле старите пружини.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Пасата и голфа понасят втулки от 3 до 6 сантиметра в зависимост от това колко искаш да го вдигнеш и колко са зле старите пружини.
              а на поло ако сложа 6см примерно
              [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

              [/SIZE]

              Коментар


              • #22
                До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Пасата и голфа понасят втулки от 3 до 6 сантиметра в зависимост от това колко искаш да го вдигнеш и колко са зле старите пружини.
                Голф 2 Синхро-толкова зле,че отзад виси на 15 см. от земята. На нормални голфове слагат пружини от Пасат комби,и се вирват добре. Може ли да се сложат на синхрото? Колко високо може да стане отзад,без да износва и чупи каретата? Благодаря предварително.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #23
                  От: До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                  Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                  Голф 2 Синхро-толкова зле,че отзад виси на 15 см. от земята. На нормални голфове слагат пружини от Пасат комби,и се вирват добре. Може ли да се сложат на синхрото? Колко високо може да стане отзад,без да износва и чупи каретата? Благодаря предварително.
                  Темата е стара,но и аз се интересувам от този отговор.Обаче за пасат Б4 комби.И евентуално да вкарам високи бусови гуми.Проблем ли ще е за полуоските,карета.....
                  Последно редактирано от Руди; 22-07-16, 14:13.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X