Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Caravelle Syncro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: vw

    Първоначално публикуван от perosokolovski Преглед на мнение
    все пак схте се радвам на сякакво инфо за този бус
    Или е страшно непопулярен или за нищо не става.....
    ,а Аз се чудия дали да се давя с такъв.....
    Приятелю,темата много живо ме интересува!Аз лично от 2г. съм с VW Golf 1.9TDI SYNCRO /комби/-направо съм влюбен в тази кола!Абсолютно никакъв проблем по стръмни черни и разкаляни пътища,по затревени леки баирчета и по пясъка на няколко плаажчета!Понеже системата на задвижване е една и съща-реших да се прехвърля на CARAVELE или TRANSPORTER -SYNCRO/4MOTION,но заради цените,ще се наложи да продам Golf-а!Чудесни клипчета показващи възможностите на всички поколения на любимите ни машини има в YOU TUBE-направо да ги запредпочиташ още повече!А също така можеш да видиш и да сравниш възможностите и на други марки!За мен на този етап е много голям проблема за вида на горивото-кое е по-добро-дизел или бензин!?Ще си го правя нещо като караванка и бензин+газ много ме блазни,но от друга страна нафтата тук/в Гърция-където живея/е по-достъпна и има някой-друг начин за сравнително икономичен начин за набавяне/по ефтино от България дори!/ Така,че ,ако някой колега има по-професионално,по-"изпатило" мнение по въпросите за горива-цени-сервиз и подръжка-моля напишете някой-друг съвет!БЛАГАДАРЯ!Ще помогнете много на един неопитен и още не препатил човек!

    Коментар


    • #17
      До: vw caravele syncro

      Здравейте, и аз си имам Vw Т3 caaravele syncro от 1 г. е посмених туй отремонтирах онуй и от 5 000лв. вече е около 10 000 примерно скоростна кутия 1500 /новата и искан 8 000/ и др такива "екзотики" както казва един приятел, но преди два дни на Беклемето ме изненада предния диференциал с вискомуфичка - а немога да намеря човек който да се занимае сериозно с такъв ремонт.До сега се морих да обикалям сервизи а в другиден пътувам за Крим ... дали някой спешно може да отремонтира за ден туй нещо??? Време няма, най-много да се откажа да пътувам с него но ако успея - кеф.
      НиК

      Коментар


      • #18
        До: vw caravele syncro

        Първоначално публикуван от speleonik Преглед на мнение
        Здравейте, и аз си имам Vw Т3 caaravele syncro от 1 г. е посмених туй отремонтирах онуй и от 5 000лв. вече е около 10 000 примерно скоростна кутия 1500 /новата и искан 8 000/ и др такива "екзотики" както казва един приятел, но преди два дни на Беклемето ме изненада предния диференциал с вискомуфичка - а немога да намеря човек който да се занимае сериозно с такъв ремонт.До сега се морих да обикалям сервизи а в другиден пътувам за Крим ... дали някой спешно може да отремонтира за ден туй нещо??? Време няма, най-много да се откажа да пътувам с него но ако успея - кеф.
        Здравей колега, ето ти линк със сайта на едни фенове, които продават екстри за Синхро Бус.Цените са доста дървени : (

        http://www.busman.be/pagina64aa.html
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #19
          До: VW Caravele Syncro

          Мерси за частите, а дали има някой е поне в България да се занимава с ремонт??
          НиК

          Коментар


          • #20
            До: VW Caravele Syncro

            Първоначално публикуван от speleonik Преглед на мнение
            Мерси за частите, а дали има някой е поне в България да се занимава с ремонт??
            Какво точно има да се ремонтира ? Проблема няма да е толкова в ремонта, колкото в набавянето на частите.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #21
              До: VW Caravelle Syncro

              Пробвах при "Жоро транспортера - Т2-Т4" от Суходол но ми отказа "щото бил зает" и то след като му казах, че блуса е т3 а той отговори че няма тъкъв модел, говорихме по темата за синхро било винаги зацепено и бокажа... а за вискомуфата - много сме разбирали и все говорим глупости, и т.н. нещо не ми вдъхва доверие?? а на друго място не ме ориентира никой...? проблема е че ме работи предния диференциал а блокажа на задния се опитва да се включи през неопределен интервал от 3 км. до 750 км. и то при извън градско почва яко да тресе на тласъци с интервал от 1~2 сек. и след спиране 2-3мин. се успокоява и пак на път но до кога???
              НиК

              Коментар


              • #22
                До: VW Caravelle Syncro

                Първоначално публикуван от speleonik Преглед на мнение
                Пробвах при "Жоро транспортера - Т2-Т4" от Суходол но ми отказа "щото бил зает" и то след като му казах, че блуса е т3 а той отговори че няма тъкъв модел, говорихме по темата за синхро било винаги зацепено и бокажа... а за вискомуфата - много сме разбирали и все говорим глупости, и т.н. нещо не ми вдъхва доверие?? а на друго място не ме ориентира никой...? проблема е че ме работи предния диференциал а блокажа на задния се опитва да се включи през неопределен интервал от 3 км. до 750 км. и то при извън градско почва яко да тресе на тласъци с интервал от 1~2 сек. и след спиране 2-3мин. се успокоява и пак на път но до кога???
                И аз нямам добри впечатления от Жоро, веднъж ходих да купувам едни части от него...много надут и цифроман.Има един Жеко в София, той се занимава с костенурки и бусове.Питай го дали не може да ти помогне.Обади се на Асен от мое име да ти даде телефона му че го нямам 0898 854 249
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #23
                  До: VW Caravelle Syncro

                  Питате дали става или не бусчето? Ето:



                  Тези юнаци от две години се състезават из Германия с този бус. Включително тази година на "Баха Саксония" и миналата на "Бреслау". И най-важното - завършват! Вижте сайтът който им е изписан - http://www.syncro-bernd-jaeger.de/, там има разни полезности...

                  Коментар


                  • #24
                    До: VW Caravelle Syncro

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    И аз нямам добри впечатления от Жоро, веднъж ходих да купувам едни части от него...много надут и цифроман.Има един Жеко в София, той се занимава с костенурки и бусове.Питай го дали не може да ти помогне.Обади се на Асен от мое име да ти даде телефона му че го нямам 0898 854 249
                    Много благодаря ще се възползвам, но утре пътувам за Крим и за съжаление няма да е с мойто бесче та като се върна ще го боря. явно на предния диференциал вискомуфата е отишла но просто времето за реакция не ми стигна. Пак Благодаря!
                    НиК

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X