Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

    Избрах Тойота RAV4 HIBRID, чисто нова на лизинг, гаранция 6 години, 10 години гаранция на батерията.

    Малко се чака докато я произведат, но до края на Август ще я подкарам, така че моята сага приключи щастливо.
    TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

    Коментар


    • #77
      От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

      купи я на лизинг, или я взимаш под наем /оперативен лизинг/? за гаранцията на батерията пише че МОЖЕ да се удължи след 6-тата година, а не че е направо 10 годишна?
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #78
        От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

        Този път ще е без проблеми......Хубаво че се отърва.
        в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
        Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

        Коментар


        • #79
          От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

          Искрено се надявам да е здрава машина Илко, че съм се психирал много сериозно след всичко което преживях, започнах да сънувам ремонти.

          Не мога да погледна употребяван автомобил, да не говорим да се престраша да го купя, направо ме осакатиха тези пичове.
          TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

          Коментар


          • #80
            От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

            Така бях и аз след злополучното ГЧ. Но се оправих, а и ти ще си ОК след няколко дена. Не си го слагай на сърцето.
            в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
            Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

            Коментар


            • #81
              От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

              Когато дойде,и не те притеснява споделянето на информация отвори си тема в раздела намарката дерзай и споделяй.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X