Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Touareg 3.2v6 не върви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VW Touareg 3.2v6 не върви

    Здравейте колеги вчера си купих и регистрирах возилото , проблема за мен за сега е че мотора е 3.2 с метанова уредба и не може да върви много е муден направо не знам,напишете ми нещо дали не е проблем в уредбата, до сега карах Гранд Чероки 2.7 163к. вървеше на оса сега какво стана 220к ги няма никакви

  • #2
    От: VW Touareg 3.2v6 не върви

    Немското возило е по-тежко от джипа и бензинка и няма въртящия момент на дизелака, а освен това и е допълнително скопен с метана.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: VW Touareg 3.2v6 не върви

      e, ти преди да я купиш, не я ли пробва? а на бензин как се държи?
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        От: VW Touareg 3.2v6 не върви

        Първоначално публикуван от naseto70 Преглед на мнение
        Здравейте колеги вчера си купих и регистрирах возилото , проблема за мен за сега е че мотора е 3.2 с метанова уредба и не може да върви много е муден направо не знам,напишете ми нещо дали не е проблем в уредбата, до сега карах Гранд Чероки 2.7 163к. вървеше на оса сега какво стана 220к ги няма никакви
        Е ти какво очакваш от 2 тона кола с 220к.с. на метан, което след метана реално имаш 2 тона кола с 154к.с. акмосверен мотор, а сега го сравни със гранда с 163к.с. със турбо. Махни метановата уредба и си сложи един хубав ( ама хубав и качествен )газов инжекцион и джипа ще тръгне както трябва.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X