Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туарег 2.5 като офроуд машина?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

    Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
    ... Ехеееееее ....., тези коли никак не вървят извън асфалта ...
    Ако толкова напираш да доказваш, че караш "луноход", дай да ти спретнем една разходчица "извън асфалта". Таман да документираме какво се случва ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

      В темата става въпрос за 2.5,тези от клиповете са доста различни.Според мен силата им е в многото коне съчетани с разните електронни асистенти.

      Коментар


      • #78
        От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

        Абе, и аз съм виждал SLK кабрио да дърпа туристическо ремарке, натоварено с конска тор ама не мисля, че там му е силата ....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #79
          От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

          Да ама орящ Туарег може да мине за реклама,пък конския тор на SLK-то.....

          Коментар


          • #80
            От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Щото който иска с такава дискотечна техника да влиза в гората не знае кво го чака.
            И много искам да вида как на некой с Туарег ше му обЯсниш, че треа да си купи "ръждилник"
            На мен си ми е ясно че с такъв джип не можеш да влизаш в гората,когато го купувах ми беше пределно ясно за какво иде реч!

            Коментар


            • #81
              От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

              Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
              Едно наистина смислено мнение.Явно тука всеки кара или е карал туарег и дава акъл...Ако е модификация със блокажи на диференциалите и въздушно окачване, може да накара много от "истинските" джипки да гледат "къгло".
              Лично аз със такъв модел и със хубави гуми, зимата съм се качвал по стъмен снежно-кален път из едно дере.Без проблем, и за сравнение да кажа, едно дискавъри тди също с добри гуми не успя да стигне и до половината....
              А това дали може да разбиваш камъни с него, за целта си вземете танк.....
              съгласен съм с теб колега,тук всички са карали такава машина и изказват мнение.Да не е направен за оff,но си има и неговите плюсове.Аз няма да изказвам мнение за това дали е за гората или не,доволен съм си, и съм щастлив че го имам вече трета година.Ако искам машина за оff ще си взема такава която е направена с тази цел!Поздрави

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X