Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ-70 за леки разходки...и не само

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

    Това ли е максимума с който могат да се изкарат навън,защото на мен ми малее,а съм дал и аз едни за обръщане.Искам без фланци да постигна поне сегашното положение което е с 38мм фланци и мисля че -15 джанти.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 625.jpg
Прегледи:2
Размер:174.1 КБ
ID:5246932
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

      Ами на тези джанти да! Това са от Патрол джанти с +20 може би ЕТ и първоначално много ме беше яд че си продадох оригиналните Тойотски но сега вече не е ме е яд защото целта беше да не ми стърчат гумите извън калниците и да нямам фланци . А не ми харесват разните му гумени разширители , гумите са ми тесни и 6J джантите са подходящи за тях така че доволен съм ! Като се постопли времето ще ги бодисам в двата цвята на джипа и мисля че ще изглеждат доста по внушаващо
      ПОЗДРАВИ !
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

        Не си споделил колко разочарован си от намалената динамика с новия размер гуми,защото аз определено бях при качването на размера(при мен 265/75/16 ).После мина време и забравих как върви Тойотата с фабричния размер гуми.
        Иначе аз ще обръщам оригинални Тойотовски джанти,но ми се ще да станат по-отрицателни,защото след лифта на два пъти бях на косъм от обръщане.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

          Ами със сигурност се усети смяната от 265/70/15 на 235/85/16 но предимно извън града на 4-5 се усеща но не е фрапиращо Ако искам да пътувам по динамично си имам и други возила а на бавните скорости е бяс А за джантите тойотските със сигурност ще се изнесът повече гледах тук в русе на един колега са правени и са по изнесени от моите .Аз лифт нямам и маи не ми е нужен за сега така че това изнасяне ми е достатъчно и съм доволен
          поздрави !
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

            След като никой не прояви интерес за оригиналния теглич на камиончето ми доиде идея да го преработя и да го монтирам отново , добре е да има такъв въпреки че понякога на по тежки терени е по скоро рало за дълбока оран
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0442.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5251419Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0438.jpg
Прегледи:1
Размер:89.3 КБ
ID:5251420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0440.jpg
Прегледи:1
Размер:112.7 КБ
ID:5251421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0436.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5251422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0448.jpg
Прегледи:1
Размер:129.4 КБ
ID:5251423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0437.jpg
Прегледи:1
Размер:104.0 КБ
ID:5251424

            И час след монтажа му реших че нещо отдавна ме мъчи в баба Яга и то е че всеки път като я погледна и ми заприличва на аквариум Е купих си фолио за стъклата и отстраних този гаден ефект !
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0443.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5251425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0446.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5251426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0444.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5251427
            Тези дни мисля да възстановя работата по купето освен ако господин Минчо Празников не ми поднесе нова зимна изненада де
            подрави !
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

              А защо отвън фолиото? Няма ли да се надраска за норматив? Иначе и аз обмислям подобен вариант, но с по-светло фолио, и отвътре.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                Няма ли да даде фира куплунга, където си го сложил? Моя беше монтиран подобно и го изкъртих почти веднага...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                  Хахахаах стига бе как отвън Отвън се налага и обрязва по размер след което се отлепя защитното пвц и с обилно напръскване с препарат за стъкла и с помоща на шпаклата която дават с фолиото избутващ въздуха и течността ! Не е сложно аз не бях го правил никога ама с помоща на колегата ми успях и то със завидно качество просто съм изумен от постигнатия резултат А го направих сам защото имах свободното време а и не ми се плащаше на специалист тои да си остави ръцете )
                  поздрави !
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Няма ли да даде фира куплунга, където си го сложил? Моя беше монтиран подобно и го изкъртих почти веднага...
                    И аз така загубих един куплунг....комплект с теглича изпадна. Сега е качен горе на гредата.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Няма ли да даде фира куплунга, където си го сложил? Моя беше монтиран подобно и го изкъртих почти веднага...
                      Ами имам известни подозрения Но сега ще свалям газовата бутилка и резервоара за почистване и защитно боядисване на същите и след това ще има защита от рамата до носещата рамка на резервоарите обкована с дебел алуминиев рифел та се надявам да пооцелее ако пък падне ще го монтирам тоя куплунг на рамата горе и пак ше го има нужен е
                      поздрави !
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                        След известен застой имам леко развитие по темата
                        Благодарение на колегАта Мариан Маринов от Шумен се сдобих с горна част на оригинален блубар за Тойота които с леки корекции се превърна от грозно патенце в лебед Днес взех плоча за лебедка от Гената и студено гънат профил от склад за метали и си скроих предната броня . Следва да я заваря укрепя и отива на пясъкоструи и прахово сложих си и един китаиски Н4 биксенон но не ме кефи и ще го махам , идеята е да бъде заменен с биксенонов прожектор монтиран в стъклен фар за Голф , но това за в бъдеще
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0509.jpg
Прегледи:1
Размер:98.0 КБ
ID:5262739Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0513.jpg
Прегледи:1
Размер:99.5 КБ
ID:5262740Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0500.jpg
Прегледи:1
Размер:84.6 КБ
ID:5262741Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0498.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5262742
                        рапорт даден и поздрави !
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                          Не ти се меся,но защо не демонтира престилката под фаровете и не резна човките,които ще останат от калниците?Хем няма да се забива в баирите,хем придобива много по-агресивен вид.Аз след като свърших тая работа и резнах от рамата минавам на места дето по-рано се забивах. Иначе бронята ми харесва!Колко мм. е дебелината на профила.
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                            На старата си Тойота така я бях срязал , но после съжалих и тук бях решил да не е толкова грубо а и все пак джипа нито ми е за състезания нито пък за тежък офф роуд , освен това цяла зима където съм го карал човките не са ми пречили а беше без никаква броня и не съм ги удрал дори А профила е 100/40/3 мм като отвътре съм го оребрил с напречна шина през 200 мм сега укрепвам захвата към рамата тъй като на снимките се държи само на двата болта за водача на лебедката А от днес съм с чисто нови руски фарове по 12 лева бройката + Н4 китайски биксенон , след регулирането им ефекта е че на къси свети прекрасно но на дълги му бяга леко фокуса ,но пък аз съм се подготвил и за дълги имам Хела Рали 1000 така че това не ме притеснява
                            рапорт даден !
                            поздрави !
                            Последно редактирано от 75 turbodelta; 26-03-11, 22:47.
                            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                            Коментар


                            • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                              Да освежим малко темата Имам си нови предни седалки полукожено рекаро от Ровър 200 купе ,завидно по удобни от оригиналните гинекологични кресла Старите седалки ако някои има нужда от такива да свирка срещу символична сума ще ги получи като дясната е здрава а лявата има скъсано по тапицерията и затова им бях купил едни чулове . Смених си топката на скоростите с нова кожена от един саит за 20 лева и волана е с нова тапицерия и боя и комфорта вътре е на ниво вече , сложих и годен пожарогасител не че искам да го ползвам но да е подръка
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0685.jpg
Прегледи:1
Размер:81.1 КБ
ID:5289928Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0689.jpg
Прегледи:1
Размер:139.9 КБ
ID:5289929Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0688.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5289930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0687.jpg
Прегледи:1
Размер:96.8 КБ
ID:5289931Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0686.jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5289932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0684.jpg
Прегледи:1
Размер:112.6 КБ
ID:5289933
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                                Благородно ти завиждам за хубавия салон,при мен като се явят пари,все отиват за нещо отвън по джипа.Поздрави!
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X