Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересен RJ70 1992 в автокъща - мнения

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интересен RJ70 1992 в автокъща - мнения

    Здравейте колеги,
    Пътувайки миналата седмица, въпросното RJ70 ми се 'мерна' в периферното зрение. Чак се обърнах да видя какво е . Разбира се в онзи момент бях много далече от определяне на модела, само външно го забелязах.
    После специално през гуглемапса намерих автокъщата и стигнах и до обявата.
    Определянето на модела ( дано е вярно ) го направих след четене из форума и зяпане на обяви в немското мобиле, където почти винаги пишат и модела. Нашенските обяви рядко пишат такива детайли.
    На снимките изглежда все едно си стояло 30 години в магазина и са го позабърали от праха.
    Цената е 'подобаваща' обаче. Цените на читавите ТЛК модел 70 ми наподобяват на златото и на биткойна - скъпо за купуване, трудно за продаване, ама нищо чудно и да се увеличи

    Има ли някой инфо за някакъва суперяка реставрация ли става въпрос или действително е запазен?
    Или просто излъскан и с 'натопорчена' цена за привличане на вниманието?

    *** Вече се каза, че не се допускат линкове към обяви! Още едно нарушение ще има последствия ***
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-01-21, 10:58.

  • #2
    Цената е нормална, ако колата е в ок състояние. Ако е в състоянието (реално) от снимките е повече от ТОП. Бензиновите са много редки, този мотор е изключително здрав и има много тунинг мегдан.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X