Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайска мултимедиа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайска мултимедиа

    Здравейте,
    Обвзе ме вреден сърбеж да бодна на 70тката една мултимедийка и понеже не искам да режа пластмасите, мисля да сложа с 1 DIN и по конкретно това https://www.aliexpress.com/item/10000205089304.html
    Има ли някой с такова и изобщо колко са китайски, китайските свирки? Отказах се от вариянта на тия дето им се прибират екраните, защото има механика и това си е предпоставка за проблеми, а и при вибрациите мисля, че монитора ще вибрира и няма да се вижда добре.

  • #2
    Абсолютно вярно е това което казваш.
    Наистина прибиращите се екрани са голям проблем.
    Ама защо трябва да режиш?!Досега винаги е имало вариант с пластмасите.Сменят се според модела на колата.Нещо повече.Самата мултимедия е според модела на колата.
    Тогаз и пластмасите ще съвпаднат ама и ще си говорят.Т.е ще има комуникация между колата и мултимедията - което е много много много важно.Ще ти се изписва температура ще се визуализира климатика и всички функции по колата.Като гледам цената - ми то същото...
    Освен наистина твоята кола да няма никаква възможност за 2din ?? ама не ми се вярва - то това са само ладите и.... коли преди 2000 г???
    Сигурен ли си че си обмислил всички варианти?

    Коментар


    • #3
      А, за мислене мислих ама баба Тоя е набор 96 и затова е дерта - жал ми е за ретрото и гащи, че ако ги урежа и после проекта се окаже калпав, ще остане кофти дупка

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Х. Христов Преглед на мнение
        Здравейте,
        Обвзе ме вреден сърбеж да бодна на 70тката една мултимедийка и понеже не искам да режа пластмасите, мисля да сложа с 1 DIN и по конкретно това https://www.aliexpress.com/item/10000205089304.html
        Има ли някой с такова и изобщо колко са китайски, китайските свирки? Отказах се от вариянта на тия дето им се прибират екраните, защото има механика и това си е предпоставка за проблеми, а и при вибрациите мисля, че монитора ще вибрира и няма да се вижда добре.
        Няколко изречения за размисъл:
        Тва китайско чудо – кат го купиш от маината си – каква гаранция има?
        Че има 1 кофа уж възможности –ясно ама как ще разбереш колко време ще изкара?
        Щото 99% името на фирмата е ултра неизвестно.
        В последно време даже и уж реномираните фирми взеха да правят боклуци пък разни китаищини дет никои никога не чувал за тях как да им се довери човек...

        Коментар


        • Х. Христов
          Х. Христов коментира
          Редактиране на коментар
          Гаранция няма колега. Всъщност има, но ако речеш да връщаш трябва да си платиш разходите по транспорта и схемата се обезмисля. А иначе има и много качествени китайски неща и затова питам за мнение и като гледам коментарите на колегите май нещата отиват на към поръчка.

      • #5
        Ами четеш отзиви, коментари и така. Моя напълно безименен китаец си работи безпроблемно вече над година.
        Та Мишо е прав. Търси за твоята кола. Ако има такава тя ще е с пластмасата. Нищо няма да режеш.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #6
          Еднодинов с прибиращ се екран има и предимства освен недостатъци! Получаваш компактно устройство със стандартни възможности което можеш да си го слушаш без да вадиш екрана, защото всичките тези данни омръзват след време, а навигация едва ли ще ти трябва всеки ден. Накрая всичко се свежда до обикновено слушане на радио. Имам такъв без никаква марка, само номер и кара вече две години без грижи. Естествено може да гръмне всеки момент, но го взех от тук за 450 лева и вече си е изкарал парите за толкова време.
          Honda XL600LM, 1987
          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

          Коментар


          • #7
            И моя китаец с андроид от Алито за 220-30 лв кара вече 2 години безпроблемно. Навигация ползвам рядко. Само ако е облачно трудно се свързва със сателитите. Най-доволен съм от камерата за заден ход. С дълъг автобус и пречеща резервна гума е незаменим помощник. Да не говорим за малките дечица, които могат да изникнат отзад ненадейно.

            Относно изскачащия екран ... по черно съм сигурен, че ще се разпадне. Най-добре монолито. Само да може да влезне. Височината на 2-DIN е 100-102 мм
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #8
              Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
              Ами четеш отзиви, коментари и така. Моя напълно безименен китаец си работи безпроблемно вече над година.
              Та Мишо е прав. Търси за твоята кола. Ако има такава тя ще е с пластмасата. Нищо няма да режеш.
              Колега, за тоя набор автомобил едва ли. Търсил съм и нищо не намирам - просто си е на бая години и затова го гледам това. Другото, което ми харесва е че монитора се маха сравнително лесно, ако се наложи колата да нощува някога извън къщи.
              Последно редактирано от Х. Христов; 10-11-20, 11:52.

              Коментар


              • #9
                Е, в крайна сметка сърбежа надделя и поръчах свирката. Вероятно ще пътува около месец и като дойде ще споделя мнението си.
                Поздрави и благодаря за мненията ви.

                Коментар


                • #10
                  Ето на j95. Гаранция има чети . Зависи от продавача някой са една година други са две ако качиш снимка и дадеш отценко.На моята изгоря тъча и ми пратиха нов за тяхна сметка.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #11
                    Между другото има продавачи с доставка от Полша или Чехия. Пристига от 4 до6 дни направо в къщи .Ако мине през пощата може да има мито. Дано съм бил полезен.

                    Коментар


                    • KingofROAD
                      KingofROAD коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не може да има мито, това е нещо като вътрешна доставка в ЕС. Който е зареждал склада в Полша, той би трябвало да е платил мито за внос в ЕС.

                  • #12
                    Първоначално публикуван от rlulchev Преглед на мнение
                    Между другото има продавачи с доставка от Полша или Чехия. Пристига от 4 до6 дни направо в къщи .Ако мине през пощата може да има мито. Дано съм бил полезен.
                    Да таке е, но не всички търговци имат складове из европа. Забелязвам, че са тези, които продават по-скъпи неща. А иначе процеса ми е ясен защото от доста време работя за една от големите куриерски фирми.

                    Коментар


                    • #13
                      Свирката най-после пристигна. Одрусаха ме с 70лв мито и си я получих. На първо четене изглежда добре, но като я монтирам ще пусна снимки.
                      Поздрави.

                      Коментар


                      • #14
                        Пиши пак като ти скъса нервите,че тук ги скъса един който се занимава с морска електроника,а той за разлика от мен има нерви като корабни въжета
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • Х. Христов
                          Х. Христов коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не съм имал никакви проблеми с освобождаването. От централата на пощата ми поискаха докумети за поръчката и след като им ги пуснах на мейла, на следващия ден пристигна в клона на селото в което живея. Има такса около 4лв, но при всички случаи си струва човек да я плати отколкото да си губи времето. Иначе за монтаж на медиата с субуфер, видео регистратор и задна камера съм пазарил едни авери и те да му мислят.

                        • sparkybg
                          sparkybg коментира
                          Редактиране на коментар
                          Това български пощи ли?! Ти да видиш!!!

                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Стискам палци на аверите,тук подобно не можа да го подкара специалист който подкарва каквото може да се подкара,това се опъва месец и нещо и на финала им го върна.

                          Аз субуфер,регистратори и задна камера имам ОБАЧЕ се чудя още как да вържа предната камера към оригиналния екран в комбито

                      • #15
                        Последно поръчвах една мултимедия за алфа 159 по DHL от Китай.Пристигна за 5-6дни и направо на митница.Срещу такса от 24лв DHL ме представляваха и платих ДДС върху стойността и 48лв мито.От декември чакам БГ пощи да ми освободят един смарт часовник , но няма надежди да се трътнат.Смарт часовника пристигна от Холандия и е спрян на митница. Това ,че даден търговец ти го праща от страна от ЕС , не е гаранция , че няма да мине митница.

                        Коментар


                        • Х. Христов
                          Х. Христов коментира
                          Редактиране на коментар
                          Нещо не е наред. Стоки от ЕС не се обмитяват.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X