Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC J90-филтър купе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от sniper elite Преглед на мнение

    Причината поради която ми е нужен подобен филтър,когато си пусна вентилатора да не ми летят в лицето остатъци от листа и прах.
    А кой инжинер е по-Голям.......
    Факт е че подобен филтър е полезен , факт е че е ТЪПО да не сложат филтър.
    Не виждам Големия замисъл и ПОЛЗА от липсата на филтриращ елемент,ако има някакъв гениален довод ,ЩЕ СИ ВЪРНА ДУМИТЕ НАЗАД.
    Значи на Терано и много други ,Японския инжинер е преценил че трябва ,а на Тойота този ''същия''е преценил че не трябва.
    Не се заяждам ,нито искам да споря, живи и здрави.
    Нито е факт, нито е тъпо!
    Незнанието на нещо " Не виждам Големия замисъл и ПОЛЗА от липсата на филтриращ елемент", не го прови автоматично невалидно! Ако имаш интерес по темата, задай въпроса към "Toyota Motor Corporation" най-вероятно ще получиш обширен отговор по въпроса. Аз само споделих, че от моят скромен опит НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО! Ако ли пък, това е ти е толкова жизнено необходимо, при покупката и избор на автомобил, имаш право да отхвърлиш избор на точно този модел, поради тази причина.
    Не се заяждам! За 13 г. НИКОГА не са ми "летяли в лицето остатъци от листа и прах". Но оставам убеден, че за това да няма филтриращ елемент, има причина!
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение

      Нито е факт, нито е тъпо!
      Незнанието на нещо " Не виждам Големия замисъл и ПОЛЗА от липсата на филтриращ елемент", не го прови автоматично невалидно! Ако имаш интерес по темата, задай въпроса към "Toyota Motor Corporation" най-вероятно ще получиш обширен отговор по въпроса. Аз само споделих, че от моят скромен опит НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО! Ако ли пък, това е ти е толкова жизнено необходимо, при покупката и избор на автомобил, имаш право да отхвърлиш избор на точно този модел, поради тази причина.
      Не се заяждам! За 13 г. НИКОГА не са ми "летяли в лицето остатъци от листа и прах". Но оставам убеден, че за това да няма филтриращ елемент, има причина!
      Качи един Мургаш при сухо време, без да си първия в колоната, и пак ще си говорим. При последното ми качване например неусетно се стъмни по никое време... докато не пуснах чистачките.

      А с листата проблема се решава елементарно - неръждаема мрежа за комари на входа за въздуха над вентилатора (като гледам на 90-ката е почти като на тераното) и всякакъв едър боклук няма никакъв шанс да мине. Не съм го правил, но поне при Терано би станало доста лесно - оглеждал съм подробно. И никога няма да се задръсти. Просто няма да пуска листа, тревички и иглички надолу.
      Последно редактирано от sparkybg; 28-10-20, 11:17.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X