Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 90 - окачване (амортисьори и пружини). Монтаж на лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЛК 90 - окачване (амортисьори и пружини). Монтаж на лебедка

    Привет,
    Понеже не можах да намеря тема за окачването на ТЛК 90 къса база.
    Имам два ТЛК 90 и 95. Дългата база (автомат) я използвам по пътищата и за риболов. Късата база я закупих в началото на тази година. С ръчни скорости е. Двигателите и на двата джипа са 3.0 D4D.
    Два въпроса имам:
    1. Вашето мнение и препоръка за това какви усилени амортисьори и пружини да сложа на късата база (така или иначе трябва да ги сменя). Джипа ще се използва основно за лов и градско.
    2. Може ли да се монтира лебедка, без да се сменя оригиналната предна броня - разбира се, бронята трябва да се изрязва и да се монтират евентуално някакви защити от долу. Ако е възможно да споделите качествена тип/вид и марка на лебедка за този джип.
    3. Къде мога да намеря багажник тип "скара".

    Ако има вече такива дискусии, Моля да ми ги посочите.

  • #2
    По 2. Може. Лебедката според бюджета варианти много.
    По 3. Намират се китайски, обикновено е най добре да се изработи по твое желание.

    От къде си?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      1 лова предполага лифт,лебедката предполага едни допълнителни килограми,отзивите за тия долу са добри.

      https://www.dobinsonusa.com/index.ph...viewdoc&id=329



      2 лебедката успешно се крие зад бронята,нещо такова на линка долу

      https://www.landcruiserclub.net/comm...-mount.128929/

      3 багажника трудно или скъпо начинание,че повечето правят за дългата база,това трябва да е поръчково,ето как изглежда

      https://www.frontrunneroutfitters.co...imline-ii.html
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        Само нещо. Скрития монтаж на лебедката води до определени проблеми.
        Трябва да се има предвид.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          Колега, имам два нови задни амортисьора Japanparts като за теб, по 60лв/бр, освен ако не си решил да слагаш Dobinson или подобни.
          Ако те интересуват ми звънни на 0898 82 Оl 82, но да е след 12:00.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            Добинсон и според мен е най-добре съотношение цена-качество, имат и стандартно и с лифт
            За бронята става си идеално в заводската , незнам от къде си но ти препоръчвам Ицо от Димитровград ,тук New hope човека знае какво прави а и ще ти монтира окачването
            Аз съм с лебедка worrior и съм доволен достатъчно е мощна е малко бавничко ми се струва но няма как

            За багажника също можеш да се обърне към Ицо - изработвал е и е монтирал повече от достатъчно , а защо искаш покривен багажник всъщност.

            Прикачени файлове
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #7
              За лов му е,кьсото багажника му е пълен при лов.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                Колеги,
                Благодаря за препоръките.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X