Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОЩЕ един BJ40 си купих

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОЩЕ един BJ40 си купих

    От 9 години си търся дизел тойота и най-после се появи един с 3B 3,5 D,ако всичко се подреди ,ще има един мотор в повече 2,5 TD iveko 4x4 със скорости и раздатка
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

  • #2
    До: ОЩЕ един BJ40 си купих

    Е добре де. Къде ги намираш . Култова машина. Честито, нека стане хубава като другата.

    Коментар


    • #3
      До: ОЩЕ един BJ40 си купих

      а нали знаеш че който търси намира
      честито да не забравиш да е снимаш
      поздрави

      Коментар


      • #4
        До: ОЩЕ един BJ40 си купих

        Ти си безсърдечна гад, как може да ядосваш хората по тоя начин?
        Да знаеш че те мразя! Много. Като идваш към Варна ела с него.
        Извинения не се приемат.
        Боже колко мъка има по тоя свят.
        И дай снимки.
        Споменах ли как те мразя или съм пропуснал.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: ОЩЕ един BJ40 си купих

          Е,това вече е неприлично,не една,а две Тойоти....Разврат...
          Даи снимки,да я видим.Аз,след като видях една на живо,взех да ги харесвам още повече.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: ОЩЕ един BJ40 си купих

            Представям си как се смее мазно мазно.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              До: ОЩЕ един BJ40 си купих

              снимки

              Коментар


              • #8
                До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                След толкова търсене на двигател се убедих,че е по -добре да се търси цял и случайно в мобилето де се натъкнах на този.сега още немога да кажа кое къде какво ще се слага
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от blago4x4; 17-02-08, 13:51.
                FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                BJ42 04 1982
                FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                LZ 2 BHB

                Коментар


                • #9
                  До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                  Честито Благо,

                  Със здраве да си я ползваш. Както виждаш всички, включително и аз ти завиждаме благородно!

                  Коментар


                  • #10
                    До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                    Да не си посмял да я бракуваш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                      Честито!!! Дано да имаш време и пари да възстановиш бързо последната си придобивка. Присъединявам се към "благородните завистници"
                      Кога най-после ще започнат да съдят за многоджипство
                      Този 2,5 TD Iveco със скорости и раздатка, става ли за Тойота FJ, че имам нещо предвид?
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                        Имам много снимки и желание да направя няколко теми с прикрепени снимки за тях,но незнам как да си направя фитипи......
                        За тази покупка по итернет ,но дори не беше по нета ,а със едни дълги телефонни разговори .SMS те които изпратих се оказа ,че човека неможе да ги прочете ,не мога да му пратя пари защото той не си знае 'ибания' номер .След два дена разговори и ровене и в увеб саита на селото от което е .....намерих всечките 7 банки ,трите църкви и цялата история на селото.Говорих с пастора на едната църква да питам за момчето дали го познават понеже банковия превод е за една седмица ,а аз исках да съм сигурен ,че като изпрата пари по бързата процедура ,ще ги вземе човек който наистина живее там.....
                        Само увестърн унион от фирмите за бързи парични преводи могат да преведат пари в Германия.....а нашия генерален представител започна да ме убеждава да не пращам пари на непознати понеже имало случаи при такива покупки да искат капаро и от копувачите да изпращат пари на самите себе си....и неможеш им хвана дирите.
                        Оле как започнах да пиша то май фейлетон става , но пък искам да бъде известно как съм решавал нещата в моя сличай.
                        След като успях да пусна парите за германия и на другия ден момчето беше свободно да ги търси се оказа както предполагах ,че офиса единствения в съседното село който открих от тук (понеже служителите в месния русенски и в софииски офис незнаят нищо) се оказа ,че е закрит.И вече станали приятели едва ли не с германеца стигнахме до варянта да отиде на 25 км до швеицария понеже там имало работещ офис.И понеже първия път не ми отговориха на позваняванията ,а от софия ми казват 'няма проблеми' се обадих да ми потвърдят ,че съществуват след което със сигурност исках да сменя направлението на капарото за CH офис.И след като всичко стана ясно и се разбарахме с Айвон се оказа ,че Германеза с е оказа Руснак който е от 13 години там и гавори руски.
                        Всичко добре обаче 3 дена никаква връзка с него ,а кода си е в мен (за превода)и мой приятел който тръгава да ми го донесе заминава и замина човека ,а аз продължих с прозваняванията........
                        От всичко най -трудно се оказа да пратиш пари на някой веднага,а по този начин се оказа ,че срещу 12% мооооже.Чрез банките излизало сугурно ,но и пък по -скъпо защото парите се возят 6 дена около 35% за 200е.
                        В карая на краищата имам още един човек в Гемания който може да помогне .Пита ме снощи ,,какво друго търсите ....?. Заварили на на моя човек платформата. А и като разглеждах какъв е красив раиона там при възможност ще отида в планината Шварцвал ,от къде извирал Дунава .
                        FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                        BJ42 04 1982
                        FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                        LZ 2 BHB

                        Коментар


                        • #13
                          До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                          Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                          Честито!!! Дано да имаш време и пари да възстановиш бързо последната си придобивка. Присъединявам се към "благородните завистници"
                          Кога най-после ще започнат да съдят за многоджипство
                          Този 2,5 TD Iveco със скорости и раздатка, става ли за Тойота FJ, че имам нещо предвид?
                          Аз карам с двигателя само,,, кутията си стои и е с заден кардан в средата преден в ЛЯВО ,а на FJ и двата са в дясно
                          FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                          BJ42 04 1982
                          FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                          LZ 2 BHB

                          Коментар


                          • #14
                            До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                            БЛАГОДАРЯ Ви и искам да кажа ,че един приятел който ми каза ,че: Като искаш да имащ нещо си купи ДВЕ ...е прав .
                            Нали трябва да правим нещо,а и двете ми дъщери не ми дават да го продам,а и няма да се карат след време .
                            Продавам SMART сега
                            Прикачени файлове
                            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                            BJ42 04 1982
                            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                            LZ 2 BHB

                            Коментар


                            • #15
                              До: ОЩЕ един BJ40 си купих

                              Кога ще е в BG камиона

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X