Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RAV 4 HIBRID 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • RAV 4 HIBRID 2016 г.

    Здравейте колеги, имам нужда от вашите мнения, скоро обикалях из представителствата да търся нова джипка SUV за жената, разгледах и новия хибрид на RAV 4, много ме впечатли как е построено задвижването, изключително интелигентна хибридна система от последно поколение, удивителна мощност за това не голямо купе, и си записах тест драйв при местния дилър.

    В уречения ден отидох да карам машината, приятно се изненадах от огромното пространство при задните седалки, имах притеснения че ще ми е малко тясна, но уви, отзад е много просторно, седалките се накланят силно назад, и може да си полегнеш, с още едно движение всички седалки падат за товарене, всичко е направено много удобно за ползване.

    В движение колата е доста пъргава, от място тръгва мощно с електромоторите на двете оси, и общо 400 Nm въртящ момент, и почти 200 коня ел. мощност, има отлично ускорение, от около 100 км в час, я настъпих като за изпреварване, и също така се ускори отлично с бензиновия мотор 2.5 116 коня, плюс помощ от ел. моторите, държи се стабилно на пътя, вози доста меко за този клас.

    Та въпроса ми е дали някой тук има такава кола, да сподели впечатления, защото мисля да я взема нова на лизинг, та ако има нещо проблемно което не съм видял, казвайте докато е време.
    TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

  • #2
    От: RAV 4 HIBRID 2016 г.

    В тази тема се коментира въпросния автомобил: http://www.offroad-bulgaria.com/show...29#post2960329

    Коментар


    • #3
      От: RAV 4 HIBRID 2016 г.

      Мерси колега, ще прочета, търсих подобна тема, но не съм я видял.
      TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X