Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подходящ сервиз на 2-LT Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подходящ сервиз на 2-LT Варна

    Здравейте,

    Може ли да ми препоръчате читав сервиз за дизелови двигатели във Варна? Става въпрос за центровка на помпа на 2-LT която не е механична.
    Ходих при един познат в Младост(орехчето), но той няма подемник. Трябва да и се даде малко предварение (така ми обясни).

    Поздрави,
    Николай

  • #2
    От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

    Първоначално публикуван от Recom Преглед на мнение
    Здравейте,

    Може ли да ми препоръчате читав сервиз за дизелови двигатели във Варна? Става въпрос за центровка на помпа на 2-LT която не е механична.
    Ходих при един познат в Младост(орехчето), но той няма подемник. Трябва да и се даде малко предварение (така ми обясни).

    Поздрави,
    Николай
    Подемник не се използва. Поне на тоя джип. Други работи се използват, включително и сетивни органи.
    Или не му се занимава, или не разбира. И ако е второто, и той ти е казал, че трябва аванс, те е пратил за зелен хайвер.

    Коментар


    • #3
      От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

      Ми не знам 4рънър (хайлукс сърф) е било много тясно или де да знам...та ако някой ме прати някъде, ще е супер.

      Коментар


      • #4
        От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

        Първоначално публикуван от Recom Преглед на мнение
        Ми не знам 4рънър (хайлукс сърф) е било много тясно или де да знам...та ако някой ме прати някъде, ще е супер.
        Подвъпроса ми беше кой каза, че иска аванс?
        Единия вариант е ти да си го решил. Защо, какъв е проблема в работата на ДВГ?
        Другия вариант е някой майстор да ти го е казал. Логично е да фане да го даде тоя аванс, щом е преценил. че иска аванс? Що не го прави, щом е толкова разбирач!?
        Разбираш ли защо ти казвам, че те пращат за зелен хайвер?

        Коментар


        • #5
          От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

          Ами сутрин когато е студена паля и претриса 5-6секунди с бял пушек и после изчиства и си работи нормално. При форсиране студена към 2000 оборота пак претриса и се форсира нормално. Ако я форсирам до 3000-3500 оборота пуши мноо черно и после трудно пали все едно не идва гориво. Ходих при тоя майстор Ангел дето го познавам от 15 години уж читав и той това ми каза. Тоест да отида някъде на канал да лашнат 4 болта и да се бутне помпата 2 милиметра към купето.

          Коментар


          • #6
            От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

            Никакви канали и подемници не му трябват. Явно не му се занимава на човека и гледа да те отпрати ....
            За Варна нямам идея, но мога да ти кажа, че на всеки дизел сервиз това му е работата.
            Но, не им казвай какво да правят, щото ще го направят и много е вероятно само да си дадеш парите. Тоест, признаците не са на ДВГ без аванс!

            Коментар


            • #7
              От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

              Ок сега остана и някой да сподели мнение за сервиз..

              Коментар


              • #8
                От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

                Моторконсулт явно е сервиза..... утре, ще отида..

                Коментар


                • #9
                  От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

                  В новия хлебозавод има един майстор. Не знам как се казва, ама разбира си от работата. Търси Геро, той ще те упъти.
                  Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                  Стефан Арзатов

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подходящ сервиз на 2-LT Варна

                    Благодаря на VULKAN, безкарайно любезен! Уговорихме се с човека.. остава да видим резултата.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X