Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за 120-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за 120-ка

    Здравейте колеги,явно марката тойота не може да се раздели с менНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150309_141924.jpg
Прегледи:2
Размер:124.3 КБ
ID:6104384или аз с нея макар,че съм върл фен на патрол но за евридейка не става, и се наградих пак но с малко по ново поколениеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:12314775_977416252302162_1688234852_o.jpg
Прегледи:1
Размер:40.6 КБ
ID:61043853.0/173 коня 2007г. но имам доста въпроси и дилеми неизяснени с това бунгало. 1.Какъв размер гуми за да изглежда добре не за оф роад а за евридейка с леки разходки.На снимката е дествена. 2.Какви джанти,16-ки могат ли да влязат(защото цената на гумите е много по добра от на 17 цола) и какво ЕТ ако искам да стоят на ръба без фланци. 3.От къде мога да си поръчам задно крило стои добре и камера за задно виждане и дали може да се свърже към монитора оригиналният. Имам много други идеи в главата ама да започнем от някъде,малко лифт отпред и фланци за начало.

  • #2
    От: Мнения за 120-ка

    Явно в този раздел няма кой да каже отъпканата пътека,но не е проблем ще си я отъпкваме сами и ще споделяме.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за 120-ка

      Първо честито покупка, колето е хубаво.

      Спред мен щом ще е евридейка недей да се заиграваш с размера на гумите и с фланци (то няма и много на къде без радикални транспантации мисля) - на асфалт това само ще влоши нещата. Най-добре е да си остане с фабричните размери. А и надали ще я нахендряш на места, на които 1-2см. клиренс са от огромно значение.

      16" джанти май няма да станат :-/ - проблема е предния диск и спирачен апарат. Дори и да влязат ще остане най-много 1-2мм. разтояние от апарата до джантата.
      Калин - О88 б579I9I
      Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за 120-ка

        Благодаря но искам да изглежда добре не гоня клиренс или други истории а в оригинал са много прибрани джантите в калниците.За размера на гумите малко ще го кача от 265/65 на 285/75 за да изглежда по добре не вярвам 6см. в радиус да окажат такова голямо влияние но времето ще покаже.Мислех,че някой с 120-ка ще подскаже нещо тук ама явно няма кой.За 16-ките този уикенд ще пробвам и ще пиша стават или не.

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за 120-ка

          Първоначално публикуван от fullthrotle2 Преглед на мнение
          не вярвам 6см. в радиус да окажат такова голямо влияние
          Ще окажат вЕрвай ми

          Дори и да предположим че успееш да навреш 16-ки
          Дори и да предположим че гумите няма да стържат и опират никъде (което ми е доста трудно за предполагане)
          Дори и да предположим че малките дифове ще издържат на асфалтна употреба за пред кафето и т.н.

          Оачквай (по мое предположение, нали си предполагаме ):

          По-мудно ускорение
          Спирачките ще "отслабнат"
          По-голям разход на гориво (аз давам прогноза 1.5-2 литра отгоре)
          Неадекватна работа на автоматика - по-дълго време ще кара на по-ниска предавка
          Като цяло влошена управляемост на сфалт - лашкане, нестабилност

          Моля не ме разбирай погрешно, не се опитвам да ти те откажа или да ти кажа как няма да стане, а по-скоро да вземеш информирано решение.
          В двора вкъщи има две 120ки и една 95-ца. 120ките са цивилни принцеси. А 95-цата става все повече и повече уикенд джандем-лийка та при нея имам някакви наблюдения от страничните ефекти на трансформацията. По едно време имах големи мераци да я обуя с 33-ки ама така че да става и за в къра без притеснения. Оказа се обаче че не всичко дето хвърчи се яде.


          Поздрави.
          Калин - О88 б579I9I
          Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за 120-ка

            Вече сме +2 инча,снимки ще пусна скоро,оригинален софтуер от тойота и малки доработки челен интеркулер и олекотяване на ненужните работи.Не ми остана време да пробвам 16-ка джанта дали ще влезе.Колата не е автоматик за динамиката не вярвам толкова да я спъне,за разхода и спирачките си прав.Дифовете не вярвам да ги счупя пред кафето но не е и изключено,ще ви държа в течение на експериментите си.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X