Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какьв двигател е тази ТОЙОТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Не само, че не е на ресьори, а и е full time 4x4..
    ами то всъщност си е 100% тунингован автомобил... сега разбрах...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

      аз личнно на затворениа крък в голямо бучино се спрях на тази тоъота и сам я гледал 20 само окачването уникалное то целата тоъота е уникна и последно колко коня е и как таке 700нм тва е много бе хора

      Коментар


      • #18
        До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

        Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
        аз личнно на затворениа крък в голямо бучино се спрях на тази тоъота и сам я гледал 20 само окачването уникалное то целата тоъота е уникна и последно колко коня е и как таке 700нм тва е много бе хора
        Окачването никак не е уникално. Сега почва да се прави уникланото окачване . Просто тази колата беше закупена по средата на сезона и нямаше време да се подготви. Ще видите другия сезон каква фурия ще стане. А конете не са много, а и никой не знае колко са всъщност.
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #19
          До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

          Асене, много си информиран. Дай жокер, възбуждаш любопитството.

          Коментар


          • #20
            До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

            Интересно е как са постигнали този въртящ момент?Ако са сменили турбото с по голямо и са сложили електроника?Аз лично не вярвам да е 700 НМ.Но нека ако някой има инфо да сподели че и аз съм със същия мотор.....
            TЛК 80-4.2ТД
            ТЛК 73-2.4ТД
            ...................

            Коментар


            • #21
              До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

              Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
              Интересно е как са постигнали този въртящ момент?Ако са сменили турбото с по голямо и са сложили електроника?Аз лично не вярвам да е 700 НМ.Но нека ако някой има инфо да сподели че и аз съм със същия мотор.....
              С доста преработки. Но колата е закупена така и никой ти не казва точно какво е правено по двигателя. Турбината със сигурност е сменяна, до колкото знам може да ходи над 1,5бара. Двигателя е наистина много хубав, но е и доста тежък. Затова и специално на тази е изместен назад, но въпреки това според Иво при подаване на газ, му ставал по-тежък волана
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #22
                До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                ...Турбината със сигурност е сменяна, до колкото знам може да ходи над 1,5бара. Двигателя е наистина много хубав, но е и доста тежък...
                Аз доколкото разбрах двигателя е атмосферния 4.2д с насаждана турбина, а не 4.2тд със сменена такава..

                Коментар


                • #23
                  До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                  А управлението на турбината и подаването на нафтата?
                  TЛК 80-4.2ТД
                  ТЛК 73-2.4ТД
                  ...................

                  Коментар


                  • #24
                    До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Аз доколкото разбрах двигателя е атмосферния 4.2д с насаждана турбина, а не 4.2тд със сменена такава..
                    Може би си прав, за това не мога да кажа със сигурност. Но крайния резултат е добър
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #25
                      До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                      Може би си прав, за това не мога да кажа със сигурност. Но крайния резултат е добър
                      Аз мога - Гогата Флекса himself...

                      Коментар


                      • #26
                        До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                        Специално на Тойота за европа слагат италианските двигатели VM като на Алфа Ромео но е 5 цилиндъра и е 2,5 ТД. Слагат също и от Мерцедес ОМ-314 3800см3 с 80к.с. и 325Nm и ОМ-364 4000см3 ТД с 115кс ,378Nm. Хубавото на Мерцедесовите двигатели е че въртящия момент е при 1500об/мин а конските сили при 2600об/мин. Лично аз съм пробвал с VM-ски двигател една 73-ка и останах много доволен от тягата въпреки тъпия италиански двигател.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #27
                          До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                          offtopic:

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          ...Лично аз съм пробвал с VM-ски двигател една 73-ка и останах много доволен от тягата въпреки тъпия италиански двигател.
                          VM-ския двигател е много приятен за каране, не само на Тойота (и на RR Classic, Cherokee), но толкова.

                          Коментар


                          • #28
                            До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                            Извинявам се ,сбъркал съм за Мерцедесовите двигатели,те не били за Европа.Ето ви таблицата за по голяма яснота.
                            С кой точно двигател е Тойота-та на Ивайло Върбанов че никаде няма данни за двигател със 700Nm,макар и тунингован не ми се вярва дя е толкава много. Най мощния стандартен двигател е с 380Nm ,как е вдигнат въртящия момен двойно някой да разясни че до тук от прочетеното нищо не се разбра.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от banjo; 13-11-07, 00:31.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                              Може да се вдигне въртящия момент като се сложи турбина с по-голям компресор(дебит),работеща на 1.5 бара и в такъв случай може теоретично да се постигне 200% увеличение,но дали е така и как е постигнато никой не казва!
                              TЛК 80-4.2ТД
                              ТЛК 73-2.4ТД
                              ...................

                              Коментар


                              • #30
                                До: С какьв двигател е тази ТОЙОТА

                                Е и аз съм гледал клипа с Тойота Супра 900кс ама турбото бе голямо колкото двигателя така че ......http://www.youtube.com/watch?v=Fzi01ido3Oo
                                http://www.youtube.com/watch?v=NkqnU6NqjOQ
                                http://www.youtube.com/watch?v=c5tacJf0354
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от banjo; 13-11-07, 00:51.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X