Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FZJ-80 или поредната ми Тойота !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

    Първоначално публикуван от thunder Преглед на мнение
    ... на пода залепих STP авто изолация която е нещо като битум и е много тънка 2-3 мм. След това положих Armaflex 15mm с алуминиево покритие...
    Цялотото ми купе е с STP и с най-чиста съвест бих казал че ефекта от нея при мен клони към нула. С други думи- не струва! На Яро бившата 80-тка(червената) е с Дайнамат и там вече ефекта от изолацията е поразителен. Ако пак трябва да слагам изолация бих заложил на доста по-скъпата Дайнамат отколкото на руската STP. Така и така един път се слага...
    M57D30T1
    W450

    Коментар


    • #92
      От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

      Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
      Цялотото ми купе е с STP и с най-чиста съвест бих казал че ефекта от нея при мен клони към нула. С други думи- не струва! На Яро бившата 80-тка(червената) е с Дайнамат и там вече ефекта от изолацията е поразителен. Ако пак трябва да слагам изолация бих заложил на доста по-скъпата Дайнамат отколкото на руската STP. Така и така един път се слага...
      Така е, но дайнамат-ът почти не се предлага вече тук, а на местата, където го има цената е ...
      Например тук:
      http://www.avitel-bg.com/dynamat-xtreme-zvukoizolacia
      Което си е 4-5 пъти повече от тази, за която говорим тук.
      Ще видим според Павката от тази, която той използва ефекта е много добър, предстои да се види...
      Последно редактирано от Yaro; 07-06-13, 11:14.

      Коментар


      • #93
        От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

        Е аз още на жълтата я ползвах и ефекта беше поразителен , но при нея има и фактор , че тя беше товарна отзад и беше с голо дъно и подкалници имаше единствено едни фазери по страниците и вратите и след изолацията слагах и мокет навсякъде и наистина стана като истинска кола
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #94
          От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

          Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
          Цялотото ми купе е с STP и с най-чиста съвест бих казал че ефекта от нея при мен клони към нула. С други думи- не струва! На
          Нямам представа ако е само STP, защото върху нея съм положил 15 мм Armaflex с алуминиево покритие и разликата е огромна.

          Коментар


          • #95
            От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

            Мисля,че грешите някъде при сметките.Този вид изолация се използва за изолиране на температура,не за шум.Самата изолация е със затворена клетка и не пие вода,за шум трябва да търсите друг вид. Не ме питайте от къде знам,работата ми беше свързана тясно с всякакъв вид изолации.

            Коментар


            • #96
              От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

              Днес продължих с обработка на ръжди и освежаване на задницата За утре остава да наредя лявата част на бронята , но преди това трябва да подготвя основата
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-08 13.51.59.jpg
Прегледи:1
Размер:91.8 КБ
ID:5490839Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-08 20.02.24.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5490840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-08 20.48.46.jpg
Прегледи:1
Размер:154.7 КБ
ID:5490841Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-08 20.49.01.jpg
Прегледи:1
Размер:148.4 КБ
ID:5490842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-08 20.49.30.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5490843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-08 20.49.48.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5490838
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • #97
                От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                Браво Павка,перфектен както винаги(не,че съм се съмнявал в теб).Намери ли оригиналните завършеци на уширителите на калниците които стига до бронята?

                Коментар


                • #98
                  От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                  Поръчах задния оширител-калобран оригинален от Патрол фен-а а предния на сестра ми в Щатите , че тука не се предлага такъв . Уговорил съм Иво на парапетите да направим и хромирани степенки с оригиналната визия . Абе надявам се да се получи по добра от предната !
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #99
                    От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                    Вчера ми пристигна калобрана от Люцкан ! И след няколко часа пипкава работа съм готов със задната част и според мен се получи доста добре ! Остана ми да си купя букса и ябълка за теглича и да ги монтирам
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-12 16.21.39.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5493027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-12 16.21.01.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5493028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-12 16.21.16.jpg
Прегледи:1
Размер:128.0 КБ
ID:5493029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-12 16.21.27.jpg
Прегледи:1
Размер:147.1 КБ
ID:5493030
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                      Браво Павка, с каквото се захванеш, винаги го правиш хубаво ! Поздравления, станала е много хубава !
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                        Поздравления. Ето от такъв човек определено е късмет да си купиш кола.
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Поздравления. Ето от такъв човек определено е късмет да си купиш кола.
                          Дамм...чувствам, че скоро ще започне наддаването "на зелено".....Павката отрича за сега, ама като свърши ремонта ще го засърбят ръцете за друго приключение..
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Дамм...чувствам, че скоро ще започне наддаването "на зелено".....Павката отрича за сега, ама като свърши ремонта ще го засърбят ръцете за друго приключение..
                            Не е изключено да се окажеш прав приятелю
                            Засега обаче мисията продължава , поръчал съм нова предна броня реплика на АРБ от братята китайци .Днес пък ми пристига ето този полилей за отпред
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:led_bar180W.jpg
Прегледи:1
Размер:21.1 КБ
ID:5493145
                            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                            Коментар


                            • От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                              ..поръчал съм нова предна броня реплика на АРБ от братята китайци .Днес пък ми пристига ето този полилей за отпред
                              Само имай едно наум че метала на репликата не е като на АРБ, не я напъвай много. На един колега при едно дърпане с лебедка му се усука все едно беше от пластелин.
                              Този полилей за дневни светлини ли ще да е?
                              П.С С колко ватови крушки си на късите светлини?
                              Поздрави
                              M57D30T1
                              W450

                              Коментар


                              • От: FZJ-80 или поредната ми Тойота !

                                Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
                                Само имай едно наум че метала на репликата не е като на АРБ, не я напъвай много. На един колега при едно дърпане с лебедка му се усука все едно беше от пластелин.
                                Този полилей за дневни светлини ли ще да е?
                                П.С С колко ватови крушки си на късите светлини?
                                Поздрави
                                Е ако е нужно ще я подсиля тая броня , нека пристигне ще го мисля Полилея е за таванния багажник някой ден за сега ще е на бронята и за момента е свързан с дългите светлини . Късите са ми оригиналните НВ стандарт и са 55 вата Ето и две снимки от днес с боядисан преден капак и монтиран полилей
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-14 18.38.35.jpg
Прегледи:1
Размер:214.2 КБ
ID:5493259Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-14 18.38.22.jpg
Прегледи:2
Размер:191.6 КБ
ID:5493260
                                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X