Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся: части за нашите Тойоти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Търся: части за нашите Тойоти

    Самата вежда над гумата тя е на болтове и другата част на която е мигача се хваща за нея.Ама ако има и двете части също няма да откажа.

    Коментар


    • #62
      От: Търся: части за нашите Тойоти

      Първоначално публикуван от antonyy Преглед на мнение
      Самата вежда над гумата тя е на болтове и другата част на която е мигача се хваща за нея.Ама ако има и двете части също няма да откажа.
      Имам това. Казвай ако ти трябва. Давам го за 20лв.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07103.JPG
Прегледи:2
Размер:42.8 КБ
ID:5691705
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #63
        От: Търся: части за нашите Тойоти

        Долната е тая дето ръждясва, горната е тази с надписа и мигач/габарита.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lk_kalnik1.jpg
Прегледи:1
Размер:22.1 КБ
ID:5691707

        Моите мислех да ги правя от неръждавейка или халумин, но накрая ще ги изперкам с телоДаващото.
        Така или иначе гората пак ще си ги вземе.

        Коментар


        • #64
          От: Търся: части за нашите Тойоти

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Долната е тая дето ръждясва, горната е тази с надписа и мигач/габарита.

          Моите мислех да ги правя от неръждавейка или халумин, но накрая ще ги изперкам с телоДаващото.
          Така или иначе гората пак ще си ги вземе.
          Е, Румба, то за тези 73-ки ли става въпрос? Ясно.
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • #65
            От: Търся: части за нашите Тойоти

            Благодаря на Яро и Люцкан, скоро ще съм обзаведен със всички необходими стъкларии. С хъбовете сме на изчакване, но имаме нови идеи - търся да закупя малък компресор с резервоар за въздух и с пресостат - ще бъде използван за захранване на тромби - мисля че 1-2 бара налягане е достатъчно. Посъветваха ме че компресорите които се използват за блокажи биха ми свършили работа, ако някой разполага с подобно нещо и има желание да го продаде моля да се свърже с мен. 0899 727 443 - Денислав

            Поздрави!
            PowerWinchBulgaria
            TOYOTA 4RUNNER
            0899727443

            Коментар


            • #66
              От: Търся: части за нашите Тойоти

              И Аз си търся едно водно радиаторче за 70 серия 2лт мотор.Читаво обаче.Щото ми предлагат пробвани(надувани)с 6 атм.и не пропускали....
              Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

              Коментар


              • #67
                От: Търся: части за нашите Тойоти

                Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                Благодаря на Яро и Люцкан, скоро ще съм обзаведен със всички необходими стъкларии. С хъбовете сме на изчакване, но имаме нови идеи - търся да закупя малък компресор с резервоар за въздух и с пресостат - ще бъде използван за захранване на тромби - мисля че 1-2 бара налягане е достатъчно. Посъветваха ме че компресорите които се използват за блокажи биха ми свършили работа, ако някой разполага с подобно нещо и има желание да го продаде моля да се свърже с мен. 0899 727 443 - ДениславПоздрави!
                Оригинален компресор за блокажи е излишно скъп. Вземи си някой свестен китаец. 1-2 атм не стигат. Ще ти трябва и някакъв резервоар за да имаш готово налягане.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #68
                  От: Търся: части за нашите Тойоти

                  Китаец, виетнамец - нямам претенции, къде да търся? морги за камиони? или? колко атмосфери са необходими, на тромбите не пише нищо, имат само редуцир вентил.

                  Поздрави!
                  PowerWinchBulgaria
                  TOYOTA 4RUNNER
                  0899727443

                  Коментар


                  • #69
                    От: Търся: части за нашите Тойоти

                    При Вромос сигурно има. Моя го взех от него преди сигурно 6-7 години и си бачка. Не си помпя всеки ден гумите с него естествено. Знам кой има от Диско 2, ако искаш да питам кви пари ще иска?
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Търся: части за нашите Тойоти

                      Питай за Диското.

                      Поздрави!
                      PowerWinchBulgaria
                      TOYOTA 4RUNNER
                      0899727443

                      Коментар


                      • #71
                        От: Търся: части за нашите Тойоти

                        Ако ти трябва само за тромбите можеш да ги свържеш към резервната гума. На десетина свиркания помпиш на някоя бензиностанция и пак газ. Иначе имам бутилки имам и компресори.

                        Коментар


                        • #72
                          Re: Търся: части за нашите Тойоти

                          Аз пък си търся комплект корони и пиньони с предавателно число 3.73 за 80-ката. Това е фабричното предавателно число на 4.2 дизел с ръчни скорости. Някой ако има, или е навит на бартер за моите 4.11 в идеално състояние, да свирка...
                          "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                          Коментар


                          • #73
                            От: Търся: части за нашите Тойоти

                            Когато се освободят твоите 4,11 имаш готов клиент за тях. Ако пък попаднат отнякъде едни 3,73 и за мен няма да откажа.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #74
                              От: Търся: части за нашите Тойоти

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Когато се освободят твоите 4,11 имаш готов клиент за тях. Ако пък попаднат отнякъде едни 3,73 и за мен няма да откажа.
                              Освен 3.73 има и 3.54 за HDJ80 ;-)

                              Коментар


                              • #75
                                От: Търся: части за нашите Тойоти

                                И аз имам 4.11 от 80-ка излишни.
                                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                                0884837709
                                0878383528

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X