Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Тракторист знаеш добре че не влизам често в гората но не и съвсем да не го правя. Миналата седмица си правих пак леки разходки ако трябва да съм точен. Пък и често да ходя пак ще гледам да си пазя джипката. Всички знаем че за хард разходки в гората в оригинален вид тая Тойота няма как да остане цяла и шнорхела ще е най малкият проблем. Пък който е решил да не пази както и да направиш джипа пак ще го потроши. Мога да ти дам ярак пример за такъв човек ако не се сещаш. На него танк да му дадеш пак ще го събори. Предполагам сам ще се сетиш за кой мой роднина ти говоря.

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Танк със шнорхел в ръцете на твоя роднина е гледка която не бих искал да пропусна :Д С тракториста преди седмица гледахме щетите по новата им машина и бяхме шокирани от погрома , и това при условие , че мина доста време от последното им каране и може да се каже , че е повъзстановен джипа
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
        Мога да ти дам ярак пример за такъв човек ако не се сещаш. На него танк да му дадеш пак ще го събори. Предполагам сам ще се сетиш за кой мой роднина ти говоря.
        От този твой роднина единствено жена му бих взел.Всичко друго в неговите ръце се разпада,незнам как го постига.Иначе по темата,колкото и да си пазиш джипа има ситуации в които не всичко е подвласно на шофьора и именно затова се вземат всички предохранителни мерки.

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Даниелееее внимавай кво си пожелаваш че не мож и насмогна на сестра ми )) Пък за тия ситуации дето не всичко е подвластно на шофьора не ми говори. Из града да я караш само пак ще се намери някой "маневрист" да ти счупи огледалото или да ти охлузи калника и какво ли още не. А и другото е че аз една кола дето беше перфектна я развалих за спорт та сега тая грешка с джипката няма да направя. Държа всичко да изглежда дъвсем като оригинал и разни подобия на шнорхели от пвц. метални или каквито и да било тръби не ме зарибяват.

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Аз имам много километри в гората,няколко пъти ляга цялата джипка на дървета върху шнорхела,сплесква се и изкача после,а няколко пъти и на скорост го удрям в клони,за момента само няколко пъти му счупих решетчицата на накрайника и един два пъти захващането към купето,за това бъдете сигурни че има разлика голяма от шнорхел до шнорхел,колкото и да си приличат на външен вид.Моя е B.I.T. Schnorchel.Вероятно с времето еластичните свойства на пластмасата ще се загубят,и ще се счупи,но се доказа до момента като много здрав.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0346289781598620.jpg
Прегледи:2
Размер:171.1 КБ
ID:5375245
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Със сигурност има разлика и то голяма. Просто цените на качественните нови са много високи и затова правим тия въртележки.

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Както споменах в началото на темата тойотката ще е предимно кафеджийка. Та ето и какво сътворих по въпроса )))
                Тук малко изолацийка по вратите



                Ето и същественото ))



                Джангъра е буквално убийствен. Тия дни пък ще махам хард топа и съм се разбрал с едно братле да ми ушие тента и като завали да си я монтирам бързо. Ще я направя много фешън и ще е с клипсове за да се демонтира лесно и бързо. След това жената ще се заеме със салона. Решихм да е кожа че в тия прахоляци из града като се кара кабрио и седалките стават целите в мизерия. Кожичката поне не задържа праха и ще се почиства по лесно.

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Батко,гледам имаш преградна мрежа на каргото.С тази музика вече спокойно можеш да я махнеш.Във този багажник вече нищо не можеш да сложиш.

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Нека стои за фасон мрежата. Пък тая музика за 2 мин я махам ако ми се наложи и си имам пак багажник

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                      Нека стои за фасон мрежата. Пък тая музика за 2 мин я махам ако ми се наложи и си имам пак багажник
                      Искам да те видя как отиваш да помагаш на зет си, налага се да му занесете раздатката,Павката да я види,вадиш буферите и ги оставяш пред гаража.Ади недей да ми обяснявяш,че ще го направиш.Малко или много си направи кола за гъзария която вече трудно ще влезе в гората.Ако някога подкарам джипа ще ти нося клони да си дереш твоя,декоративно,да изглежда по-фешън.

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Моля не ме замесвайте , аз на зет му раздатката няма да я гледам защото той кола с такава в момента няма а и последния автомобил в който би се возила ако имаше такава то е на батко паркетника
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                          Моля не ме замесвайте , аз на зет му раздатката няма да я гледам защото той кола с такава в момента няма а и последния автомобил в който би се возила ако имаше такава то е на батко паркетника
                          Такзвоз мръсно желязо в чистия ми багажник няма да вкарам посмъртно така или иначе. Че ми е паркетник джипа паркетник е ама чак пък да не го вкарам в гората ако ми се прииска не е вярно. Просто вече веднъж се опарих като си развалих една кола та втори път няма да допусна такава грешка.

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Днес след работа ходин на гости в гаража при Djidjo да чуя най сетне гласа на неговият звяр. Последно време само по телефона се чуваме и все не ми остава време да го видя. Та като го запали си направих една душевна ч...я.
                            После се присетих че при него има мотокарче и реших да видя какви аджеба ходове има тойотката след като и преправих окачването.
                            Ето го резултата.













                            Нека после някой да каже че в оригинал тойотката няма завидни ходове. Най големият ми мерак беше да видя как се е получило след като си преправих окачването. С едни подложки на пружините и малко заигравка по удължаването на амортисьорите и ето че и така може да се лифтне евтино без да се губи от оригиналният ход.
                            Последно редактирано от slavianko; 26-05-12, 18:22.

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Браво батко,завидни ходове.Все си мислех,че с тези пушки няма да се разкекерчи толкова.За протокола да кажа,че можеше още малко ,но ни достраша и двамата да продължаваме.
                              Трите гуми си стояха стабилно на земята.

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Славянко , какво ще рече ''преправих'' ?
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X