Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подходящи гуми за LJ 70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Подходящи гуми за LJ 70

    Здравейте колеги ... Интересува ме с кой размер гуми 70тка 2.4 ще гори най малко да си закупя някайви 15ски за града ... 90 % градско 10% офф . 16ски за по сериозни терени по нататък

    Коментар


    • #77
      От: Подходящи гуми за LJ 70

      Със 195/65/15 ще гори най-малко колега,а изминатите километри ще са най-много.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #78
        От: Подходящи гуми за LJ 70

        Купи си едни гуми 235/85/16 А/Т. Друго е грозно и безмислено, ако не ти го подаряват.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #79
          От: Подходящи гуми за LJ 70

          A за 15 цола какво ще кажете

          Коментар


          • #80
            От: Подходящи гуми за LJ 70

            31''
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • #81
              От: Подходящи гуми за LJ 70

              Аз съм с 2.4 мотор и 31''. Джипът много повече ми харесва как стои с 31'', отколкото с 235ци на 16-ка джанта.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10617451_545127898949937_2011213680_n.jpg
Прегледи:1
Размер:95.4 КБ
ID:5637945

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10653969_545128228949904_2001989492_n (1).jpg
Прегледи:1
Размер:195.3 КБ
ID:5637946
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #82
                От: Подходящи гуми за LJ 70

                Здравейте, откъде мога да намеря гуми с шарка като на снимката но да не са регенерат, размер 235/85/16.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50.jpg
Прегледи:2
Размер:40.7 КБ
ID:5706172

                Коментар


                • #83
                  От: Подходящи гуми за LJ 70

                  За какво ще ползваш колата та искаш точно тази шарка,която е известна в офроуд средите,като еднакво калпава почти навсякъде,виж ловците ги харесват,но не знам защо.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #84
                    От: Подходящи гуми за LJ 70

                    Тази шарка е на YOKOHAMA Geolander M/Т, но размерът, който се предлага на 16 цола, е 265/75/16. Разликата във височината на борда е пренебрежима (1 мм.), но ширината е с 3 см по-голяма спрямо търсения от теб размер 235/85/16.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Подходящи гуми за LJ 70

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      За какво ще ползваш колата та искаш точно тази шарка,която е известна в офроуд средите,като еднакво калпава почти навсякъде,виж ловците ги харесват,но не знам защо.
                      Джипа август 2015г., го купих с тези гуми /на снимката/, но впечатленията ми до момента не са добри.
                      Преди това имах Лада Нива и беше с тези гуми който търся.



                      Предполагам че, в кал ще се държат по добре отколкото с тези с който съм сега.
                      Не ми се слагат гуми с шарка "кайман", защото джипа ще се кара 70/30 асвалт-черни пътища.

                      Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
                      Тази шарка е на YOKOHAMA Geolander M/Т, но размерът, който се предлага на 16 цола, е 265/75/16. Разликата във височината на борда е пренебрежима (1 мм.), но ширината е с 3 см по-голяма спрямо търсения от теб размер 235/85/16.
                      И аз ги намерих на посочения от теб размер в българските сайтове.
                      Намерих търсения размер по руските сайтове - явно се произвеждат, но не се предлагат в България.
                      Мисля че за този джип оптималната ширина е 235.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #86
                        От: Подходящи гуми за LJ 70

                        Какъв е все пак джипът?

                        Коментар


                        • #87
                          От: Подходящи гуми за LJ 70

                          LJ 70, 2.4 TD, 91 година

                          Коментар


                          • #88
                            От: Подходящи гуми за LJ 70

                            Не знам 235/85/16 дали няма да се отразят негативно на динамиката на джипа. На KZJ 70 3.0 TD по талон са 215/80/16.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Подходящи гуми за LJ 70

                              Джипа го купих с този размер. Предишния собственик доста е вложил в него - присаден интеркулер, фланци 38 мм, сподели че е натегнал турбото /каквото и да значи това/, повдигнат е и още куп неща. Динамиката му е доста добра според хора който, имат база за сравнение. Също така в тази тема доколкото разбрах това е максималния размер.
                              Лично аз, съм доволен от динамиката му, но не и от разхода му.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Подходящи гуми за LJ 70

                                Е, то пълно щастие няма! Само споделям, че аз ползвам за лов Малатеста Кобра (регенерат) 215/80/16, която е с идентична шарка и не съм във възторг. Мисля, че в посочения от тебе размер могат да се намерят други модели гуми, които да не са крайно агресивни и да покриват изискването за 70% шофиране по асфалт. Аз бих заложил на нещо такова (дано не се приеме за реклама):http://www.gumitebg.com/gumi-goodyea...UV-GOOD-531922, но ти си знаеш най-добре. Успех с намирането!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X