Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК80 full time

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ТЛК80 full time

    Първоначално публикуван от ivu_1 Преглед на мнение
    Яро, как да разбера дали има такава инсталация в раздатката. Иначе 80-тката си има и трите блокажа,като този на раздатката се включва само на бавни и то винаги.
    По два начина:
    1. Най-сигурния е годината на колата. Тези раздатки се монтират от края на 1994г.
    2. По това дали има бутон на таблото (въпреки, че някой преди теб може да е сложил).

    Коментар


    • #17
      До: ТЛК80 full time

      Първоначално публикуван от ivu_1 Преглед на мнение
      Особено ценни мнения. Благодаря ви! Както вече написах- няма да се занимавам с глупости.
      Тойотата е дизел (1HD-T).В града(Варна) гори около 17-18, а извънградско много зависи от това каква средна скорост се поддържа, но под 13 не пада.
      Свалял съм я моята със същия двигател под 10 извънградско-9.4 нагласен темпомат на 55 мили и без климатик. Градско около 13.8-14.2/100, нафта качак(сиво икономска) от О ЕМ ВИ оцветена в синьо като разредено мастило.
      Последно редактирано от tuni; 19-05-10, 14:57. Причина: правопис

      Коментар


      • #18
        Re: До: ТЛК80 full time

        Първоначално публикуван от ivu_1 Преглед на мнение
        Особено ценни мнения. Благодаря ви! Както вече написах- няма да се занимавам с глупости.
        Тойотата е дизел (1HD-T).В града(Варна) гори около 17-18, а извънградско много зависи от това каква средна скорост се поддържа, но под 13 не пада.
        Много ти харчи, то градското си е различно за всеки, ама извънградско над 13 ми се струва много. С колко караш извънградско? И автомат ли е колата? На мен ми дава 11 максимум на дълъг път, като карам се опитвам да държа 100-110.
        "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

        Коментар


        • #19
          До: Re: До: ТЛК80 full time

          Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
          Много ти харчи, то градското си е различно за всеки, ама извънградско над 13 ми се струва много. С колко караш извънградско? И автомат ли е колата? На мен ми дава 11 максимум на дълъг път, като карам се опитвам да държа 100-110.
          Автомат е. И аз така я карам 100-110-120. Гумите са 285.

          Коментар


          • #20
            До: ТЛК80 full time

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            По два начина:
            1. Най-сигурния е годината на колата. Тези раздатки се монтират от края на 1994г.
            2. По това дали има бутон на таблото (въпреки, че някой преди теб може да е сложил).
            Значи няма. 1994 м. Май. На таблото има място за бутон,но такъв липсва.
            Нищо. Здраве да е. Така ще я бутам.

            Коментар


            • #21
              Re: ТЛК80 full time

              Моята по ВИН според toyodiy-то излиза 09/93 и има виско. Може и ти да имаш - провери си за всеки случай.
              Гумите са ми 285 също. Обаче разход 13 не съм виждал на дълго никога.
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • #22
                До: ТЛК80 full time

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                80ка и сметки за разхода са две несъвместими неща.
                Кажи им бе Джамбазов!Какво сте занаправили сметки литър надолу или нагоре бе колеги....80-ката е кола за ценители...единственото нещо,което трябва да мислиш е как да вложиш повечко пари в ъпгрейд,а не как да поспестиш!!!!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #23
                  До: ТЛК80 full time

                  Грешка.
                  Имаш (от края на 1993г. е). Съжалявам, ако съм объркал някой.

                  Коментар


                  • #24
                    До: ТЛК80 full time

                    Тогава ще търся копче и някой да го постави.

                    Коментар


                    • #25
                      До: ТЛК80 full time

                      Първоначално публикуван от ivu_1 Преглед на мнение
                      Тогава ще търся копче и някой да го постави.
                      Ти сам можеш да си го поставиш (на куплунг е), стига да имаш свободен стандартния отвор за бутона на таблото. Когато не са използвани за други, тези отвори са покрити с едни пластмасови капачета.

                      Коментар


                      • #26
                        До: ТЛК80 full time

                        Четох четох и предлагам раздатка парт тайм за 80ка или казано по друг начин раздатка от HZJ 73 Heavy Duty която напълно пасва на ръчна скоростна кутия от 80ка. В замяна искам Full time раздатака от 80ка.

                        Между другото имам една 80 за части за мен си запазвам мостовете двигателя и СК другото ако трябва на някой да се обажда

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X