Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регулиране свободния ход на двигател.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регулиране свободния ход на двигател.

    Здравейте! Някой може ли да ме "упъти" , как да вдигна малко оборотите на празен/свободен ход на двигателя ми? Става въпрос за дизелов Авенсис (1995 сс; 110 к.с. D-4D първо поколение "комън рейл"). Пролема е че сега те са около 780-790 об/мин. и сравнително доста тресе (влиза в резонанс). Когато подам с крак малко газ (няколко милиметра), и оборотите станат 810-820 об/мин. двигателя млъква, и мърка като коте ! Та, ако програмно или по друг начин може това да се коригира дайте приятелски съвет
    Поздрав за всички ФЕНОВЕ!!!

  • #2
    До: Регулиране свободния ход на двигател.

    Колега трябва ти добър диагностик за тази цел,има редица неща които трябва да се проверят преди това защото обикновенно се оказва че някъде нещо не работи както трябва.Ако не се оправиш ще ти намеря човек.
    ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

    Коментар


    • #3
      До: Регулиране свободния ход на двигател.

      Първоначално публикуван от vas_power Преглед на мнение
      Здравейте! Някой може ли да ме "упъти" , как да вдигна малко оборотите на празен/свободен ход на двигателя ми? Става въпрос за дизелов Авенсис (1995 сс; 110 к.с. D-4D първо поколение "комън рейл"). Пролема е че сега те са около 780-790 об/мин. и сравнително доста тресе (влиза в резонанс). Когато подам с крак малко газ (няколко милиметра), и оборотите станат 810-820 об/мин. двигателя млъква, и мърка като коте ! Та, ако програмно или по друг начин може това да се коригира дайте приятелски съвет
      Поздрав за всички ФЕНОВЕ!!!
      Дизелов Авенсис съм виждал само отдалеч, но една молба - не бърникай привидно удобните за бърникане болтчета и винтчета, ако не АБСОЛЮТНО сигурен какво правиш.
      Поздрави!
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X