Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC LJ70 десен габарит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TLC LJ70 десен габарит

    Здравейте Колеги,

    Отвори ми се проблем, с който не можах да се справя цяла неделя.
    Не ми свети десния габарит а с него и осветлението на номера и на таблото.
    Бушоните гърмят като на яко късо.
    Свалих предния, задния габарит, осветлението на номера, на таболото всичко което е там покрай панела за парното и все на късо си дава.
    Прегледах кабелите при двигателя - всичко си е 6.
    Някаква идея? Има ли някой ел. схема за 2-LT 89г.
    Идва сезона на фаровете и си прося глоба така

  • #2
    До: TLC LJ70 десен габарит

    Някъде вероятно е замасило, имах го този проблем, само че отзад. Прегледай по-обстойно всичките кабелчета от таблото към фара. Виж какъв цвят е и го замери, за късо. При мен се оказа цокъла на задните стопове....до като не се стопиха кабелите до таблото неможах да разбера. Голям го ядох...Не го подценявай този момент, щом гори предпазител има нещо гнило в Дания.
    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

    Коментар


    • #3
      До: TLC LJ70 десен габарит

      Колега, ето ти ел. схеми на LJ70...
      Прикачени файлове
      NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
      Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

      Коментар


      • #4
        До: TLC LJ70 десен габарит

        Благодаря колеги,

        Времето е подходящо- слънчево, така че залягам да меря от бушоните към стоповете.
        Отачих всичку куплунги на предния и задния габарит + този на номера, така че остава да замасява кабел нялъде.

        Коментар


        • #5
          До: TLC LJ70 десен габарит

          Аз го имах същия проблем оказа се от номера откачи там и няма да имаш проблем

          Коментар


          • #6
            До: TLC LJ70 десен габарит

            Провери първо снопа кабели, влизащ в задната врата за чистачката и осветлението на номера.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: TLC LJ70 десен габарит

              понякога тоя тип проблеми може да ти скъсат нервите ....но в повечето случаи са в кутиите на светлините около фасунгите тоест отпред или от зад ....
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • #8
                До: TLC LJ70 десен габарит

                Откачих всичко!

                Кабела на номера, на чистачката на целия десен стоп и на предния габарит.
                Късо та късо.
                Почвам сега от бушоните да откачам и дя видя на къде ще тръгне късото. Напред към двигателя или назад към задния стоп.
                Прав е колегата, толкова нерви не съм образувал от години )
                При положение че съм 2метра и към 130 кила си представете какво дупене и навиране пада )))

                Коментар


                • #9
                  До: TLC LJ70 десен габарит

                  Прегледай и снопа проводници, отиващ назад. Дали няма претрит и опиращо към маса участък. Особено на проходните отвори по ламарината.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X