Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шарнири за Toyota Land Cruiser 90 3.0 125 к.с ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шарнири за Toyota Land Cruiser 90 3.0 125 к.с ?

    Здравейте колеги предварително се извинявам ако я има тази тема,търсих и не открих нужната информация.
    Опитвам се да изнамеря информация за качествени шарнири за моята тойота,единствено в офроуд сайтовете има два вида усилени шарнири ( такива на Moog и 555 с тях не съм пробвал ) само тези съм открил.Писна ми през 2 год.(и толкова няма) да правя тази пуста предница.Дайте съвет какво да сложа и да е изпитано най-вече от вас.Благодаря отново.

  • #2
    Sankei 555 са чук.

    Коментар


    • #3
      Terrain tamer (=555) , представителя им в Бг е проверен
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • #4
        Благодаря за бързите отговори! И аз се бях насочил към тези две марки....повече клони към 555 )

        Коментар


        • #5
          Имаше множество лоши отзиви от личен опит за всичко (включително и за 555) освен за оригиналните когато аз търсих. Предвид че са обърнати обратно и ако се извадят става голямо мазало аз играх с оригинални.

          Коментар


          • #6
            Най доброто е оригиналния шарнири , всичко друго е тор.
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              И за Nissan важи същото. А предвид спецификите при долния шарнир на 90та серия, лично не бих разчитал на нещо различно от оригинал там.

              От 555 нямам много добри впечатления при Терано. Може и все на ментета да съм попадал, но не ми се вярва - купувани са от 4 държави на 3 континента.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                Шарнири от Секвоя,до 2005 г.,едно към едно пасват със тези на 90-ката.
                Оригинал или 555, няма да имаш никакви грижи,ако са 555 гледаш да са без гресьорка.
                LH43340-39956
                RH43330-39446.
                Ако поръчваш 555 гледай да е от чужбина ,например АУТОДОК.
                Последно редактирано от sniper elite; 16-12-23, 04:56.
                0896 396 700 Димчо Костов.

                Коментар


                • didooo
                  didooo коментира
                  Редактиране на коментар
                  Що да са без гресьорки ? Не съм ползвал никога (нямам Йота с шарнири) , но си фантазирах , че баш тия с гресьорките , са смислен заменител ,към по-добро , от оригиналните .

              • #9
                Щом говорите за оригинал от къде да поръчам е следващия въпрос?
                Последно редактирано от banban; 16-12-23, 09:48.

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от banban Преглед на мнение
                  Щом говорите за оригинал от къде да поръчам е следващия въпрос?
                  Колега, потърси колегата Люцкан(Patrol fen). Има тема за доставка на оригинални и неоригинални части за японски и корейски автомобили. В темата има и координати и тел. за връзка.
                  „Свободата е скъпа, но си струва“

                  Коментар


                  • New hope
                    New hope коментира
                    Редактиране на коментар
                    Номера на Люцкан е 089 856 5995
                    Последно редактирано от New hope; 23-12-23, 19:43.

                • #11
                  Здравейте!Бих добавил, че 555, макар и японски, са със значително по-ниско качество от оригиналните на Тойота.Моят съвет е всички чаркове, които сменяш и от които зависят сигурността на возещите се и надеждността на придвижването, да бъдат оригинални.А също и по причина, че траят и най-дълго.
                  А другото е, ако имаш повдигане на колата, което кара шарнирите(може да добавим и пр. полуоски) да работят извън заводски проектираните им ъгли, това ще ги износва преждевременно.
                  Със здраве и хубави празници на всички колеги!
                  Последно редактирано от metotem; 17-12-23, 04:43.
                  1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

                  Коментар


                  • #12
                    +1 За оригинала. Животът ни струва ли разликата между "някаква" марка и оригинал с какъвто е излезнал джипа от завода?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X