Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър майстор/сериз за Ленд Крузър 100 в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър майстор/сериз за Ленд Крузър 100 в София

    Здравейте на всички,

    пускам нова тема понеже не успях да намеря отговор на въпроса си от вече съществуваща такава (ако съм пропуснал извинявам се).

    Имам тойота лендкрузър 100 4.7 V8 от скоро за хоби автомобил и в тази връзка търся някой които е наясно със спецификите на самият крузър като автомобил и които може да се грижи за поддръжката му и ремонтите по него. Има за момента някои неотложни неща да се правят по спирачкиte (включително и ръчната) както и по предното окачване. Обадих се в ТМ, но от там ми отказаха да я ремонтират с части които не се закупени от тях (без значение дали са оригинални или не).

    Все още се ориентирам и опознавам с автомобила и наистина търся да случа на читав човек/сервиз които разбира от самият модел поради факта, че доколкото разбирам не е баш типична тойота и си има много индивидуалности. Понеже карам автомобили от друга група моите майстори директно ми казаха, че с тази кола нямат да се занимават понеже не я разбират.

    Мерси предварително.

  • #2
    Пари имаш ли ?
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от MadAccountant Преглед на мнение
      Здравейте на всички,

      пускам нова тема понеже не успях да намеря отговор на въпроса си от вече съществуваща такава (ако съм пропуснал извинявам се).

      Имам тойота лендкрузър 100 4.7 V8 от скоро за хоби автомобил и в тази връзка търся някой които е наясно със спецификите на самият крузър като автомобил и които може да се грижи за поддръжката му и ремонтите по него. Има за момента някои неотложни неща да се правят по спирачкиte (включително и ръчната) както и по предното окачване. Обадих се в ТМ, но от там ми отказаха да я ремонтират с части които не се закупени от тях (без значение дали са оригинални или не).

      Все още се ориентирам и опознавам с автомобила и наистина търся да случа на читав човек/сервиз които разбира от самият модел поради факта, че доколкото разбирам не е баш типична тойота и си има много индивидуалности. Понеже карам автомобили от друга група моите майстори директно ми казаха, че с тази кола нямат да се занимават понеже не я разбират.

      Мерси предварително.
      Не са неограничени - защо ?

      Коментар


      • #4
        Какво пък толкова да има в тая Тойота 😳

        Дядо Владо тормози или Борко,втория не е влизал от доста време във форума
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от MadAccountant Преглед на мнение
          Здравейте на всички,

          пускам нова тема понеже не успях да намеря отговор на въпроса си от вече съществуваща такава (ако съм пропуснал извинявам се).

          Имам тойота лендкрузър 100 4.7 V8 от скоро за хоби автомобил и в тази връзка търся някой които е наясно със спецификите на самият крузър като автомобил и които може да се грижи за поддръжката му и ремонтите по него. Има за момента някои неотложни неща да се правят по спирачкиte (включително и ръчната) както и по предното окачване. Обадих се в ТМ, но от там ми отказаха да я ремонтират с части които не се закупени от тях (без значение дали са оригинални или не).

          Все още се ориентирам и опознавам с автомобила и наистина търся да случа на читав човек/сервиз които разбира от самият модел поради факта, че доколкото разбирам не е баш типична тойота и си има много индивидуалности. Понеже карам автомобили от друга група моите майстори директно ми казаха, че с тази кола нямат да се занимават понеже не я разбират.

          Мерси предварително.
          Здравей!

          Първо- честито за придобивката, хубава кола е!

          Недей да се плашиш от тъпи гаражни загубеняци, които искат да правят само голф и рено клио, щото толкова им е възможността. Нищо Нетипично тойотско няма в тази кола, напротив. Единственото "сложно" в даден момент би било евентуален проблем с хидравличното окаване, но и това се лекува. За да ти каже някой "майстор", че е много сложен автомобил, и не може да ти оправи спирачките, това означава, че е мързелив и неук! А въпроси "имаш ли пари" от по-горе пишещи не искам да ги коментирам, защото вече ме е срам от такива в тоя форум...Пиши ми на лично съобщение телефона си, ще поразпитам сигурни хора в тази материя, и ще ти се обадя!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • KingofROAD
            KingofROAD коментира
            Редактиране на коментар
            ЯпонскиОт Гоуфсваген е неграмотно копие на УригиналЪ. Затва майсторите не искат да го праЯт...

          • sonda
            sonda коментира
            Редактиране на коментар
            Дамм...Доста полезно мнение...Все повече са такива...

          • didooo
            didooo коментира
            Редактиране на коментар
            Май не са меркали Bbrake booster , като у некои стотачки . И оттам са се отказалЕ . И с право

        • #6
          Предполагам познаваш дядо Владо ? Щото, ако го познаваш добре не ми се вярва да мислиш, че има предви лично да се "нагуши"!

          п.п. Това към горния пост де!
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • sonda
            sonda коментира
            Редактиране на коментар
            Човека не е писал, че желае ремонт без заплащане, нали ?

        • #7
          Първоначално публикуван от MadAccountant Преглед на мнение

          Не са неограничени - защо ?
          Защото Митко (фулда) от този форум е заклет тойотаджия, но там не е безплатно особенно за 100-тица (кафе)
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Защото Митко (фулда) от този форум е заклет тойотаджия, но там не е безплатно особенно за 100-тица (кафе)
            То ясно, че безплатно няма....както казах, търся някой който разбира и е в час с нещата и е нормално да си платиш за знанията и уменията (като във всяка друга сфера)...

            Коментар


            • дядо владо
              дядо владо коментира
              Редактиране на коментар
              Ами обади му се!

            • дядо владо
              дядо владо коментира
              Редактиране на коментар
              Е обадили му се на Фулдата?

          • #9
            Не съм, че ми дадоха други контакти първо и ще ида да видя там как е. Но мерси за отговора и насоката към въпросният колега.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X