Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Да усилвателя на 120-ката е под шофьорската седалка.

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Страничното шофьорско огледало се развали. Щрака безкрайно, не може да намери позицията за застопоряване. Някой да има опит, схема за разглобяване или поне къде е бушона за да го излюча докато търся решение?
      Т5
      Crossrunner

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Колеги, от известно време се чува едно единично притракване, когато мина с предно ляво колело през малки неравности и ниска скорост. Тампони стаб. щанга са сменени, крика съм го извадил, спир. апарати са ремонтирани с нови бутала и маншони. Някакви идеи?

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Да вземе някой да го погледне.То има много работи да потропват.

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Първоначално публикуван от Attila Преглед на мнение
            Да вземе някой да го погледне.То има много работи да потропват.
            Гледат ама нищо не виждат. Аз затова питам тук.

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Водачи на спирачен апарат?

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Ако е при завит волан това притропване си смажи ограничителите и няма да тропа нищо Друг вид притропване са накладките на ръчната, добре че не слушам майстори иначе до са да бях сменил всичко по окачването, прискърцване с притропване се оказаха накладките.

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                  Ако е при завит волан това притропване си смажи ограничителите и няма да тропа нищо Друг вид притропване са накладките на ръчната, добре че не слушам майстори иначе до са да бях сменил всичко по окачването, прискърцване с притропване се оказаха накладките.
                  Смазани са. Чува се при движение направо, когато мина с предно ляво колело през малки неравности и ниска скорост. Чувам го отпред.

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Водачи на спирачен апарат?
                    Как се проверяват? Ще сложа един линк със снимки http://www.pradopoint.com/showthread...(includes-pics)
                    ако някой може да ми ги покаже тези водачи.

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Я като си спрял се разклати напред назад на седалката, моята леко притропва има явно луфт в релсите.

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Първоначално публикуван от poni7 Преглед на мнение
                        Да усилвателя на 120-ката е под шофьорската седалка.
                        здравей колега имам и аз едно питане за под-шофьорската седалка от скоро имам 120ка и е пак като на колегата с въпроса за усилвателя само че имам окабеляване за загряване на седалките или поне така си мисля но нямам копче за това и незнам дали всички са с окабеляване и който си плати за екстрата му слагат копчета само или??? май много се разприказвах

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Тези кабели,не са подгрев на седалка.Така си мислиш.Не ги барай за друго са.

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Първоначално публикуван от Attila Преглед на мнение
                            Тези кабели,не са подгрев на седалка.Така си мислиш.Не ги барай за друго са.
                            може би са за надуването на кръста защото само там е ел

                            Коментар


                            • От: Нужда от практични съвети за автоматика на ТЛК120

                              Едно глупаво питане микрофон къде се слага на ТЛК-то? Има ли място на таблото? Има една дупка близо до ключа, та ли е мястото?

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                                Я като си спрял се разклати напред назад на седалката, моята леко притропва има явно луфт в релсите.
                                Не е това, пробвах. Отпред някъде ми се чува.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X