Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Благодаря

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
      Имаш ли теглич?
      Не.Някъде из темата четах за това,че теглича може да оказва влияние,но аз нямам.

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        В такъв случай вероятно някой от датчиците се е повредил. Не знам как се прави диагностика на тях, освен със здрав датчик. Аз бих го закарал на специалист. Преди време имах случай със скъсани кабели от натрупването на сняг и лед - ходих да ми ги запоят и запечатат с онова термопластично лепило на пръчка - струваше ми 5 лева Клекни зад джипа и прегледай кабелите под задната броня за прекъсвания.

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Kолеги втората зона на климатика (задните седалки и допълнителни) не духа топло завъртяно е на червено (врътките на гърба на барчето между предни седалки) и не топли само студен въздух ,съвет ?

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Значи работи добре.

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Като легна отдолу се виждат двата крайни датчика,за да видя кабелите на средните два трябва май да се развива бронята.За това си мислех,че като изключвам кабелите един по един oт черната кутийка и изключа повредения датчик,пищенето ще спре.
              Последно редактирано от poni7; 27-01-14, 10:36.

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
                Значи работи добре.
                Не трябва да топли ли ? Невъзможно !

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Миналата седмица сменях скъсан маншон на вътрешното каре и като извадихме полуоската се оказа,че е износена семерингата отзад на главината,а от там може да влезе вода при лагера и .....главболия!!!Мисълта ми е, че това е случайно открит проблем,който щеше да излезе когато лагерите са за хвърляне.Сятам като се пооправи времето да отворя и проверя от другата старана.

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Най-лявата врътка е за температура - трябва всичко да е в синьо
                    Втората е за вентилатора (допълнителен)
                    Третото е бутон - Rear Cool - прави си изводи по надписа, дали трябва да топли.

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Да ама при мен е червено и от там идва объркването че топли !!!!!!!!!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Първоначално публикуван от jazz29 Преглед на мнение
                        Да ама при мен е червено и от там идва объркването че топли !!!!!!!!!
                        Саше,няма отопление отзад и при мен е така.
                        My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Tова е много тъпо Асенчо ,защото 120 та е голям хамбар и зимата е кофти !!!

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Първоначално публикуван от jazz29 Преглед на мнение
                            Tова е много тъпо Асенчо ,защото 120 та е голям хамбар и зимата е кофти !!!
                            След като извадих изпод предните седалки инструментите, 14 малки бутилки, 82 колички на малкия и наместих стелките започна да топли много приятно....
                            Т5
                            Crossrunner

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              95-те имат отопление отзад , но нямат климатик така ,че няма пълно щастие. Другата ще е 100-ца.

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
                                След като извадих изпод предните седалки инструментите, 14 малки бутилки, 82 колички на малкия и наместих стелките започна да топли много приятно....
                                Както казва Хаджи,ако освободиш пространството под предните седалки,много добре си топли в краката на задния ред пътници.Аз там си държа патериците легнали и се загряват доста добре.
                                My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X