Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
    Е да щом сравняваш МЛ с 120ка ясно колко разбираш от офроуд и джипове ...
    Разкри го! Тенев откъде да види офроуд и джипове?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
      Сега по темата с новата 120ка 12 дава градско като последно Да попитам Джамбазов защо при 9,3 по комп реалния разход е 10,9 преди беше точно 10% повече от показанията?
      Незнам.

      Причините може да са от позагубена памет за корекцията на дюзите поради смяна на акумулаторите до неточна колонка и оттам заредено количество нафта.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Разкри го! Тенев откъде да види офроуд и джипове?
        Ще взема да ида при люцкан за да видя.
        Колкото до радиста, като ти гледам аватара си напълно запознат с явлението Тролинг, а от хейтърските ти постове и сравнения виждам, че го и практикуваш.
        Темата за дефектните тойоти посещавам след покупката на моята бившата.
        В историята и съм споделил за две много опасни явления от които от едното се остава на пътя, а чрез другото могат да ти отърсят здраво и безпричинно джоба.
        Останалите дефекти са ми маловажни и касаят предимно окачването и екстрите на автомобила, но ги оправях без помоща на Люцкан.
        Колкото до сравненията между това или онова, ама ти си много зле и не четеш какво пишат хората. Никъде не пиша че баба ти тьотка, подутата РАВ4КА, както я наричаш, не става за някакъв или никакъв офроуд. Ама чети бре. И не плюй по другите марки и модели автомобили.

        А този въпрос за Fj-cruiser-a направо ме смаза. И каква им е разликата с 120-ката, освен в зурлата?
        Аз бих могъл и да не общувам за напред с теб, но внимавай какви ги пишеш
        Хайде със здраве.
        Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 30-08-13, 17:39.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Незнам.

          Причините може да са от позагубена памет за корекцията на дюзите поради смяна на акумулаторите до неточна колонка и оттам заредено количество нафта.
          Знаеш ли че верно май съвпада с проблема с акумулаторите какво е лечението? не че е нещо кой знае какво ама аз обичам на евридейката всичко да е на 6.

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            3ти отговор по темата "защо не става 120ката" без никакъв смисъл данни техически обяснения, като човек няма какво да каже почва да обяснява как спорещия с него е тъп, ама защо пак нищо. Определено човек който сравнява джип със супер солидно шаси и окачване с цял мост, бавни, 2 блокажа фабрично с паркетниченца "много разбира" и много е виждал. Явно имате дразга с Люцкан ама за тоя човек мога да кажа само хубави работи и ми е свършил много работа, а от теб освен празни приказки и детински заяждания друго не видях. Ако искаш общувай с мен или с който си искаш, явно никой не те слуша в къщи и си търсиш поле за тролинг, ама поне питай хората дето разбират от джипове та да напишеш нещо смислено, е поне знаеш че FJ я е едно и също , давай рови из нета ще се понаучиш Не е зле да напишеш и на пичовете в Арктик трък че 120ката не става че не знаят горките и на НАТО им пиши да спрат да купуват тия скапани ТЛКта да си купят МЛ То като гледам из джунглите е пълно с МЛи

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              Знаеш ли че верно май съвпада с проблема с акумулаторите какво е лечението? не че е нещо кой знае какво ама аз обичам на евридейката всичко да е на 6.
              Нищо. Търпение да си събере информацията сам.

              И двамата бягате от темата. Всичко е скрап за който не си струва да се дърлите.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Нищо. Търпение да си събере информацията сам.

                И двамата бягате от темата. Всичко е скрап за който не си струва да се дърлите.
                Джамбазов, напълно си прав. Само за последно искам радиста да цитира нечий пост в които се твърди, че 120-ката не става за офроуд!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Здравейте. Днеска се загледах един маркуч виси от под колата, прибрах се, легнах под колата обаче не мога да го видя къде трябва да се свързва.
                  Хванат е за тройник и минава покрай скоростите от страната на генерацията. Тънко гумено маркуче с пластмасова оплетка около 30 см. дълго. Някой да има идея от къде е ?

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                    Здравейте приятели!!
                    Някой случайно да знае, височината, диаметъра и дебелината на тела на задните пружини на 120-ка?
                    Може и само диаметъра на тела
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Първоначално публикуван от mi6el Преглед на мнение
                      Здравейте. Днеска се загледах един маркуч виси от под колата, прибрах се, легнах под колата обаче не мога да го видя къде трябва да се свързва.
                      Хванат е за тройник и минава покрай скоростите от страната на генерацията. Тънко гумено маркуче с пластмасова оплетка около 30 см. дълго. Някой да има идея от къде е ?
                      На масления филтър има нещо като легенче, в което, като се отвие филтъра потича винаги малко масло. Това маркуче отвежда това масло под нивото на генерацията за да не ти мирише на изгоряло масло после. Много трудно се навира пак, ако не си маняк не го мисли.
                      Т5
                      Crossrunner

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Колеги защо като влеза в колата и не съм сложил ключа за да запаля ми премигва икона с ключ на таблото , каква е логиката да мига ?

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Това би трябвало да е имобилайзера и трябва да продължи да мига , ако примерно не хареса ключа , който си сложил.
                          Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                          Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Дайте майстор да изчисти АГР клапата ,трудно ли се сваля на 120 д4д 2004 ?

                            Коментар


                            • *какво става със 120-ките?

                              Явно есента е сезона на калта и никой тук не ще да пише. Всеки се е наквасил до ушите и се кефи на блокажите.

                              Едно питанеимам аз да раздвижа малко писаниците. Тия чипове за 120-ка дето и дигат уж мошността имат ли смисъл? Ползвате ли такъв? Оригинал тойота или разни гледам има швабски от тунинг фирми? Тая по-висока мощност и по-нисък разход изразява ли се в по-бързо износване на мотора или дюзите ии нещо друго? Ако не защо по дяволите Тойота са ни прецакали с фабричния чип? За да продават прескъпо tunning?

                              Коментар


                              • От: *какво става със 120-ките?

                                Първоначално публикуван от hotsnail Преглед на мнение
                                ...
                                Тая по-висока мощност и по-нисък разход ...
                                Едното от двете не е вярно. Тоест, или имаме по висока мощност и по голям разход, или обратното. Другото е легенди. Относно - "изразява ли се в по-бързо износване на мотора, или дюзите, или нещо друго" - изразява се, най малкото защото водача започва да кара тоя туч като спортна кола и натоварването на двигателя става много по голямо от нормалното. А тоя "туч" не е смятан за спортна кола.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X