Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    С незнам се сменят карета после. Гресират се 4 карета на карданите, като едното почти никога не се гресира, че е доста навряна гресьорката и се слага по един пръст грес на ограничителите за завой.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      на ограничителите го знам, а за каретата не знам дали са гресирали, не си играха много много да ти кажа, бая набързо, къде са тия гресьорки и с каква грес се тъпче?

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Моля за съвет, като климатика си работи нормално на Ленд Круизер на 6 г има ли нужда от профилактика и какво вкючва тя.
        Филтъра си го сменям редовно.
        На изхода на въздуховодите температурата на най студено е 8.5 градуса.
        Т5
        Crossrunner

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Днес обслужихме моя, и даваше 6 градуса. Не е зле да се провери има ли достатъчно фреон, Сутеренчето ми е на 6г и не е обслужвано утре ако имам време ще го закарам да го прегледат.

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Хаджи,не е лошо да се направи профилактика,обаче на машина.Тя филтрира фреона и маслото.При Влади 333 тази манипулация е безплатна,доплащаш ако има нужда от доливане на фреон и масло.
            My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Някой може ли да даде схема на точките за гресиране

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                Някой може ли да даде схема на точките за гресиране
                Гледай сега как те уплаши Джамбаза! А ти случааайно да не живееш в Люлин 10 близо до пазарчето в една кооперациика до охраняемия паркинг?
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Бъш там съм, ама са 4 някъде 120ки, Моята е сивата, има една черна, една гнусно кафява, служебната ама тя умря, още 1 черна Моята е сивата с "брадичката" спирам япред бариерата Ти къде се подвизаваш Еми гресирането е важно, машина от мазане и жена от е.ние не се плашат

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Мига ми еърбега на таблото, получава се като седне Татко ми нежно момче 185кг или брачеда и той нежен 160 , после след време се оправя ама сега нещо не иска, не на шофьорското място а като ги возя до мен

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Виж кантара да не е окъсил някъде. Каква грешка пише като мига?
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                        Бъш там съм, ама са 4 някъде 120ки, Моята е сивата, има една черна, една гнусно кафява, служебната ама тя умря, още 1 черна Моята е сивата с "брадичката" спирам япред бариерата Ти къде се подвизаваш Еми гресирането е важно, машина от мазане и жена от е.ние не се плашат
                        И аз съм в 10-та част ама по-към Орион, но често минавам от там та познах Черока...зелен със стоманени въженца отпред. А за гресирането иди в една масларница на Приста...има две момчета и заничат отдолу доста внимателно ..едно левче на точка взимат. Караш по Сливница посока околовръстното, подминаваш Мото Пфое и на следващия светофар завиваш в ляво и след 10 м дясно и след още 10 м ще видиш от дясно голям портал. Печени са пичовете и ще гресират все що има..
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Син е черока В момента е счупен при Дедо Владо гние Тойотката е в гаража рядко седи на улицата, мерси ще мина тея дни да видим за тия карета, някакви изисквания към греста? Колко точки са за гресиране? Мига точно в средата човечето с балон пред него, получаваше се винаги след като возя слон, но се оправяше сега си остана така, явно 120ката е за лица до 150кг Да снимам ли точно какво жмига ?

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Отдавна видях Черока, та съм забравил цвета, но помня, че беше със въженца :smiles А за гресирането..там знаят..
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Въженцата Жорката ЦСКАто и той се смя , ама след една разходка в Люлин планина рева че няма, като си спраска джама Утре ако ми остане време ще мина да гресират отново Обади се като си насам

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                                Мига точно в средата човечето с балон пред него, получаваше се винаги след като возя слон, но се оправяше сега си остана така, явно 120ката е за лица до 150кг Да снимам ли точно какво жмига ?
                                При мен не мига ,а светва постоянно при ляв завой.Това е при по-студено време,сега го няма?
                                My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X