Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Закарах я 5тък в ТМ ауто и смениха някакъв КИТ гарнитури и т.н за двигателя. ГАрнитура на турбина всичко, проверка на дюзите. Казаха че всичко е перфектно

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Какво ти смениха безплатно ? Нали беше писал, че са ти се обадили да ти сменяват дифтунги ?

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Да целия комплект дифтунги гарнитури на капак на клапани и т.н Безплатно напълно Изтрии си пощата че прелива Поръчал съм 2 комплекта фланци за 120ка ако искаш 1ня може да го вземеш.
        Последно редактирано от Rady1st; 12-03-13, 10:53.

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Колеги, почти съм си продал Тойотата и ще ми останат 4 гуми Пирели АТР на около 50 000 км пробег. Размера е 265/70/17 и не опират никъде на Тойотата. Ако някой има интерес моля на лс. Гумите не са кривени или пукани.
          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Koлеги някой може ли да ме ориентира за цена на амортисиорите на 120 та !

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Активно или пасивно окачване, преден или заден, един или два? Какво им е на твоите?
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Докато сменях днес маслото си наместих кутията на въздушния филтър. Няма ги вече ония вибраций и колата си е пак тиха. Ако и на вас ви резонират шумове от там, наместете си кутията в гумените втулки с които е закрепена за коша на двигателния отсек.
                Т5
                Crossrunner

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  При мен се появи едно жужене - предимно при движение с ниски обороти (800 + - 50), което не се влияе от спирачката, дали се ускорява или забавя, на място не успявам да го до докарам.
                  Другото, пък, е ситно трополене, когато се минава през дребни неравности (лоша павирана настилка, най-често).
                  И двете се чуват отчетливо отвън.
                  Трето - при по-едри неравности (слизане от бордюр и др) в задната част се чува като че ли пада нещо тежко... Не знам как да го опиша по-точно от изхлопване. Имам подозрения, че това е крика, който подскача. Пак след празниците ще се заема да го уплътня по някакъв начин.
                  Когато се прибера към Плевен ще опитам това с кутията на въздушният филтър.

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
                    При мен се появи едно жужене - предимно при движение с ниски обороти (800 + - 50), което не се влияе от спирачката, дали се ускорява или забавя, на място не успявам да го до докарам.
                    Другото, пък, е ситно трополене, когато се минава през дребни неравности (лоша павирана настилка, най-често).
                    И двете се чуват отчетливо отвън.
                    Трето - при по-едри неравности (слизане от бордюр и др) в задната част се чува като че ли пада нещо тежко... Не знам как да го опиша по-точно от изхлопване. Имам подозрения, че това е крика, който подскача. Пак след празниците ще се заема да го уплътня по някакъв начин.
                    Когато се прибера към Плевен ще опитам това с кутията на въздушният филтър.

                    Колега тези неща ме мъчиха и мен ,итропването е от крика можеш да го вържеш с нещо гумено и проблема изчезва ,а итропването при неравности което чуваш отвън е от наклатките на ръчната спирачка който се намират в барабаните ,мойте бяха толкова стари че матеряла се беше деформирал, страхотен луфт и тракане на метал ,сменяш с нови наклатки (аз взех реплики за 80лв, оригинал е 180лв) сега е тихо и няма тракане при неравности !!!

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Просто си размишлявам има ли законен варянт за поставяне на "xenon" на колата ? Има ли някакви опции от Toyota примерно ?

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Първоначално публикуван от mi6el Преглед на мнение
                        Просто си размишлявам има ли законен варянт за поставяне на "xenon" на колата ? Има ли някакви опции от Toyota примерно ?
                        Мишел,мойта е с допълнително поствяни лупи,но не те съветвам.Дават много дефекти и са големи ядове,освен ако не си намериш по различно от китайските.
                        My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Здравей, а откъм светене поне как са ? Светят ли добре ?
                          Полицията прави ли проблеми ?

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Първоначално публикуван от mi6el Преглед на мнение
                            Здравей, а откъм светене поне как са ? Светят ли добре ?
                            Полицията прави ли проблеми ?
                            Светят силно но петното е станно, Аз моите ги махнах заради полицията, не са ме глобявали ама е повод за заяждане. Кото извод от моите опити мога да кажа че оригиналните светят достатъчно добре.
                            Т5
                            Crossrunner

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Първоначално публикуван от mi6el Преглед на мнение
                              Здравей, а откъм светене поне как са ? Светят ли добре ?
                              Полицията прави ли проблеми ?
                              Говорим за лупи,не за ксенон.Лупите светят много по-добре и не съм имал проблеми с полицията,стига да се регулирани.Имат един недостатък,ако решиш да присветнеш на някой понякога блокират на дълги и трябва да превключиш няколко пъти кляча,докато се върнат на къси.Иначе като светене са по-добри и от оргиналните и от ксенона.
                              My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Първоначално публикуван от jazz29 Преглед на мнение
                                Здравейте ...,ако махна катализатора ... мога ли да му взема пари ?
                                Може, за това се крадат.
                                http://www.morgi.avtoportal.bg/obyav...-13-15497.html


                                и много други. Това на практика е борсова стока, намираш най-добрата офертта, пращаш по куриер и на дригия ден парите са при теб - ни лук ял...

                                А какво ти пречи катализатора, че сам да го сваляш, не разбирам.
                                По-добре късно, отколкото по-късно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X