Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Напукано табло TLC 120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Напукано табло TLC 120

    Здравейте искам да помоля за малко помощ , имам 120ка 2004 г на която е напукано таблото на две места ! Има ли начин да бъде ремонтирано ? И ако не може да бъде ремонтирано смяната на таблото с друго запазено втора ръка трудна ли е , и къде може да бъде направена в София ? Благодаря ви !

  • #2
    Детска болест им е. Най-интелигентното решение, което съм виждал е да се тапицира с кожа. Също така е най-скъпото и най-трудоемкото...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      Аз не бих рискувал да облека въздушните възглавници с кожа...

      Има ли някой, дето да си признае, че е ползвал услугата "възставновяване на табло, след гръмнала възглавница" ?

      Моето също е напукано, а самите пукнатини са доста дълбоки.
      По принцип не съм особен фетишист на тема вънчен и вътрешен вид и си мислех дали да не експериментирам да ги "фугирам", тия цепнатини, но с какво...
      Нещо , тип силикон, шприцовано с дебела игла, като от банка за вливане? Дали изобщо ще мине през иглата, дори да е къса...?
      Също и текстурата, накрая- някаква отливка ли се прави, да речем петно горещ силокон, който след изстиване се ползва като "печат", за нанасяне на текстура...

      Коментар


      • edoors
        edoors коментира
        Редактиране на коментар
        Може би с филер, но ще си личи и ефектът е спорен..

    • #4
      Най-добре е ново табло.Ама не знам колко струва,само оригинално ли има,или и алтернативи?

      Коментар


      • #5
        И да има ново, цената му ще е тотално перверзна.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #6
          Табло за пъравата 120ка, която хванах в edc-data - https://toyota-europe.epc-data.com/l...y/5551/55401E/
          $767 ~= 1500лв при Люцкан. Ако запълниш пукнатините с банкноти и филер май ще е по-евтино 😂

          Коментар


          • #7
            1500 е достатъчно добре за автомобил в добро състояние с перспектива за ползване 5-6 години или повече. Очаквах нещо като двойно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #8
              Напоследък както скачат главоломно цените на всички стоки , 1500 лв. за момента за ново табло на този автомобил ми се вижда прилична цена . Аз ако бях , щях да го сменя с такова.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #9
                Не търси пазарна логика в цените на авточастите.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • cnc82
                  cnc82 коментира
                  Редактиране на коментар
                  То там логика отдавна май няма , там е кой както прекара...

              • #10
                То па при цените на въпросните автомобили много има логика.Илязло му име,че на колкото повече години става,толкова по не се поврежда=дай да го обръснем тояПазарна икономика-и продавачът,и купувача натискат да спечелят.Има коли,частите на които са си по-скъпи от логичното поне 2-3 пъти.Ееее,тази е от тях.Преди да си купиш,си правиш сметката,искаш ли да платиш цената,без значение колко пари имаш...





























                .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X