Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Tacoma 2ра генерация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Tacoma 2ра генерация

    Здравейте, не успявам да открия конкретна информация за Toyota Tacoma втора генерация.

    Пикапа е в доста добро състояние от Канада е, но задните ресиори са скапани, искам или да ги рециклирам или да сложа нови, всякаква информация би била полезна относно:

    ---- дали си заслужава да се рециклират.
    ---- дали направо да слагам ново окачване, като цяло.
    ---- може ли да препопъчате майстор които се занимава по конкретно с подобни автомобили.

    Благодаря предварително за съдействието.

  • #2
    Зависи какво ще я правиш

    Майстора къде го търсиш?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Оп, съжелявам не съм споменал града, в Пловдив! Нищо особенно, взел съм го за работа пикапа, в общи линии търсих нещо друго но по ред причини се спрях на Toyota и за сега съм доволен. Не мисля да го правя нещо конкретно за offroad, но по една или друга причина, последните 2 седмици съм все в гората. Просто искам да може да си го тваря леглото, без да се притеснявам, и ако се наложи да изляза в гората да не го мисля толкова много. Но със стоковото окачване това което е в момента, не видях никакви проблеми. Дано това да е изчерпателно.

      Коментар


      • #4
        Ако това е товарено АЗ поне бих го правил от начало,НО това съм аз,реално за товарене и за гората дали е с нови амове или не е все тая.
        Точно в Пловдив има човек който се занимава / меко казано / с Тойоти,той ще си каже кой е ако му се занимава с тоя проект.

        Рециклирай задните / ако си само задните де /, едни по-големи гуми и едни възглавници за да не кляка като го натовариш,а вече кой,къде,какво,колко…….друг да казва,аз както казах да съм го метнал с новите железа вече
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          Разбирам, чудесно благодаря за инфото. Да ако има някои които може да даде контакти супер на разположение съм. Аз вече говорих с хора и чух техните мнения, но никога не е излишно да имам повече информация. Пак да кажа благодаря.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X