Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ-70 има ли лампа за маслото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • LJ-70 има ли лампа за маслото?

    При предишно мое питане за налягане на маслото се споменаваше и лампа(червена),която не е желателно да светне,разбира се!
    На няколко пъти зяпам,ама такЪва лампа не виждам!Ако има предполагам,че ще е в сектора на манометъра за налягане на маслото?Или е изгоряла,или е ....махната от предишния собственик...?
    Трудна ли е смяната на това крушле-предполагам,че се сваля таблото с уредите,и какво е точно,за да го имам,като се поразглоби това-онова...?
    Приемам оферти за смяната му от сведущи люде,че много ме бива сам да си създам усложнения,ако не съм правил(или видял как се прави)нещо!
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

    "Благодаря"на всички "отговорили"!
    Приятна вечер!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • #3
      До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

      Има такава лампа , точно в отсега на манометара за маслото. Смяната не е трудна , няма тънкости . Трябва ти единствено една кръстата отверка за видиите. Първо трябва да махнеш козирката над таблото
      видиите са отпред и две скришни има те се падат от долната страна на тази козирка . Ще трябва да се наведеш зада ги видиш. Махнеш ли козирката таблото се показва и е на 4 видии . Трябва само да се внимава за жилото на километража там единствено може да има спънки. Махането на жилото става чрез завартане на буксата и издърпване ( после трудно се нацелва при слагането) но не е проблем ако са ти по тънки ръцете . Общо взето е това няма ништо сложно.
      Поздрави.
      flash-gsm team

      Коментар


      • #4
        До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

        Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
        Има такава лампа , точно в отсега на манометара за маслото. Смяната не е трудна , няма тънкости . Трябва ти единствено една кръстата отверка за видиите. Първо трябва да махнеш козирката над таблото
        видиите са отпред и две скришни има те се падат от долната страна на тази козирка . Ще трябва да се наведеш зада ги видиш. Махнеш ли козирката таблото се показва и е на 4 видии . Трябва само да се внимава за жилото на километража там единствено може да има спънки. Махането на жилото става чрез завартане на буксата и издърпване ( после трудно се нацелва при слагането) но не е проблем ако са ти по тънки ръцете . Общо взето е това няма ништо сложно.
        Поздрави.
        Колеги аз си мисля, че не на всички тойоти има такава лампа. На мойта няма, и не е имало. Та може би на следващия модела с квадратния фар има , но на тези с кръглия няма. Нама дори и лампичка за горивото!!
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #5
          До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          При предишно мое питане за налягане на маслото се споменаваше и лампа(червена),която не е желателно да светне,разбира се!
          На няколко пъти зяпам,ама такЪва лампа не виждам!Ако има предполагам,че ще е в сектора на манометъра за налягане на маслото?Или е изгоряла,или е ....махната от предишния собственик...?
          Трудна ли е смяната на това крушле-предполагам,че се сваля таблото с уредите,и какво е точно,за да го имам,като се поразглоби това-онова...?
          Приемам оферти за смяната му от сведущи люде,че много ме бива сам да си създам усложнения,ако не съм правил(или видял как се прави)нещо!
          Да се изкажат Тойотаджиите, ама аз мисля че няма, за налягане на маслото. По простата причина, че има манометър. Обаче сигурно има за температура на маслото.

          Коментар


          • #6
            До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

            Ами то дали има или няма се вижда с просто око ,има една лейка на пласмаската която светва. Или да вземе да снима това табло да видим кой модел е и дали има такава лампа.

            п.п. Но щом не я виждаш с просто око .. значи няма сигурно.
            flash-gsm team

            Коментар


            • #7
              До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

              На мойта няма! Само манометър!
              Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

              Коментар


              • #8
                До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                Моята е 94 г. с квадратния фар. Като се зачетох в темата видях,че и аз нямам лампа за маслото - само манометър. Изглежда фабрично е така

                Коментар


                • #9
                  До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                  Кажи каква модификация е LX или VX . Да видим да не е там зависимоста . Моята е 93г VX и има.
                  flash-gsm team

                  Коментар


                  • #10
                    До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                    Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
                    Кажи каква модификация е LX или VX . Да видим да не е там зависимоста . Моята е 93г VX и има.
                    Мойта е VX от Англия, и няма никава лампа за масло, няма за нафта...само на генератора има.
                    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                    Коментар


                    • #11
                      До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                      Ето какво има при мен

                      flash-gsm team

                      Коментар


                      • #12
                        До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                        АААА ти си по-модерен!!
                        Да ама пък не ти работи оборотомера....)
                        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                        Коментар


                        • #13
                          До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                          Ето и мойте снимки!
                          Прикачени файлове
                          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                          Коментар


                          • #14
                            До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                            Ако има лампа при подаване на контакт тя трябва да свети,след запалване на мотора изгасва.
                            ТЛК 80 4,2ТД-95г

                            Коментар


                            • #15
                              До: LJ-70 има ли лампа за маслото?

                              Първоначално публикуван от reichfurrer Преглед на мнение
                              АААА ти си по-модерен!!
                              Да ама пък не ти работи оборотомера....)

                              Аааа като я вазех неработеше , ама сега е пушка .
                              flash-gsm team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X