Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛКJ95

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЛКJ95

    Възможни ли са тези показания на дюните.
    Прикачени файлове

  • #2
    При положение че преди година бяха от-1.2 до +0.6

    Коментар


    • #3
      57 прегледа и никои няма мнение. Аз ли бъркам нещо или има нещо повредено.

      Коментар


      • #4
        Явно няма разбирачи на дюзи...

        Коментар


        • #5
          Изглежда прекалено добре. Не съм виждал толкова еднакви показания.
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            Именно затова пуснах темата и на мен ми се струва нереално.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от rlulchev Преглед на мнение
              57 прегледа и никои няма мнение. Аз ли бъркам нещо или има нещо повредено.
              Без да се обиждаш, ама каквато темата, такива и отговорите

              Дори не се постара да напишеш коя година е твоята КОЛА, с какъв ДВИГАТЕЛ е, с какво ЧЕТЕШ стойностите, а очакваш някой да се напрегне да ти отговори задоволително, технически аргументирано и издържано, еми нЕма как да стане. За да получиш трябва да дадеш

              Коментар


              • #8
                Добре извинявам се. 2002г D4D 163кс.Предполагам от снимката се вижда със какво я чета затова не съм уточнил. Чел съм я и със Ланч показанията са същите.Чета я със Techstream.

                Коментар


                • #9
                  Моля да изтриете темата.Благадаря на всички участници активни и пасивни.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от rlulchev Преглед на мнение
                    Моля да изтриете темата.Благадаря на всички участници активни и пасивни.
                    Колега, не се сърди - големи хора сме!

                    По темата ти - лънча не е достоверен, тия тойоти само с дилърски софтуер или с китайски Toyota OTC сканиращ уред. Въпреки всичко, това което знам от хора занимаващи се само с такива машини - никога не може да си сигурен дали няма да духне някое бутало. Осирането се случва за съвсем кратък период, разбира се в 99% от случайте е съпроводено с кофти корекционни фактори на дюзите (демек кофти дюзи) и съответно детонационно горене което се чува отчетливо под товар в средните и ниски режими (чукане на аванс по народно му).

                    Така, че за да си спокоен бих те посъветвал да си поръчаш OTC от китай или да я прочетеш при някой дилър на Тойота.

                    Успех и весели празници

                    Коментар


                    • MoridinBG
                      MoridinBG коментира
                      Редактиране на коментар
                      Techstream е точно тойтоския софтуер.

                  • #11
                    Направи си теста с обратната нафта и тогава ако са еднакви количествата може да си свиркаш.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • #12
                      Няма място за сърдене.Виноги съм склонен да се уча и приемам съвети. Автомобила е четен и със ОТС. Ефекта е същия.Следа показанията през два три месеца и интересното е че корекциите намаляваха. Обратното гориво ще ми е малко сложно но не и невъзможно.

                      Коментар


                      • #13
                        как е възможно да са абсолютно еднакви и то такива?? За първи път виждам

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X