Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Тойота Такома

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за Тойота Такома

    Привет колеги,
    Решил съм да си взема Тойота Такома от Канада или Америка, но преди да я поръчам искам да знам как е намирането на части в БГ.
    Някой има ли опит с такива американски модели? Има ли някакви наличности в БГ, в Европа?
    Мерси предварително!

  • #2
    Коя генерация на Такома ?
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
      Коя генерация на Такома ?
      втора генерация 2010

      Коментар


      • #4
        Има доста части еднакви с Land Cruiser 120 - носачи , предните главини , шарнири , накрайници и двигателя ако е 4.0 литровия. Частите ( оригинални) са без пари спрямо някои европейски марки и максимум да седмица Люцкан ги доставя.
        Не ти препоръчва 2.7 литровия мотор ... Няма такъв куц кон.
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          Освен това вкарването на части от 'мериката не е трудно като едно време, вече има много фирми и има избор, а и братски Китай прави доста неща за всякакви автомобили освен това колкото и странно да звучи руснаците вкарват много неща за японски автомобили
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            Вкарват рунаците, ама не щат да пращат. А и няма нищо странно - имат си порт Владивосток.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              Хубави неща има в Русия, ама е много тегав експорта от там. Не става току така и неможе всеки просто да прати нещо в чужбина...

              Коментар


              • #8
                До преди 2 години japancars.ru пращаха. Имам 4-5 поръчки от там. Безгрижно с EMS. Но по едно време спряха и толкоз. Причината ми е неизвестна.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  Въпроса така зададен от автора е много широкообхватен и е трудно да се даде адекватен отговор, защото - консумативи е едно, за тях има няколко доставчика обикновенно и да ги няма в Европа нещо се съмнявам.

                  Части също е относителен, какво е част, носачи, глава, колянов вал, ако се стигне до там нещата пак имат алтернативни пътища, рециклиране, побългаряване, внос от САЩ и т.н.

                  Истината е, че вече има толкова голямо предлагане, че се съмнявам консумативи и части да са проблем за човек способен да закупи такъв автомобил, нещо като да си вземеш кайен 5-600кс и да се чудиш дали бензина не е много скъп/неизгоден в родината
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #10
                    Може ли контакт с въпросния човек Люцкан или някой, който доставя части от Америка.
                    Взех си и аз Такома от Америка и имам нужда от някои части.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X