Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въстановяване на тлк73

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въстановяване на тлк73

    Здравейте приятели, реших покрай проклетата пандемия да възстановя един от моите джипове. Джипа е тлк73 2.4тд.и ще се ползва всеки ден ,така че ще се придържам максимално към оригинала. Един вид с минимални средства от нищо нещо трябва да стане. Ето и първите 3 дена какво направих
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от vili_dls; 08-04-20, 11:11.

  • #2
    🍺 целта е отделянето шасито от купето
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      Една хубава водоструйка да видим къде има язви.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        Бравооо

        Ето такива теми ми стоплят душата и радват окото

        Успех с реставрацията, не жали средства - ще ти се отплати в този и в следващия живот това возило. За мотора какво планираш, живо се интересувам дали ще правиш нещо по гориво нагнетателната уредба. Там при вас може и да има кой да направи такава помпа Денсо (Имам 4ръннер с 2LT-II), но тука при нас мЪЪЪка. Вече май говорих с всички сервизи, гаражи, бутки и п@тки... Все едно и също - то нямало ремонтни комплекти за тия помпи, то били гадни за работа, то 100% ще има износване на някой елементи, то тва то онова... А аз просто искам да спре да тече

        Както и да е де, успех и само мога да апелирам за повече снимки

        Коментар


        • vili_dls
          vili_dls коментира
          Редактиране на коментар
          Здравей колега,ми на другия джип с двигател 2лт помпата течеше и ми я барнаха за 180 евро вече 2 години супер

      • #5
        Резултата не е плачевен ,освен заден ляв калник по купето.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #6
          Стахотна работа. Покрай тая гняс, която се случва май ще си попритегнем возилата.

          Коментар


          • #7
            Щом не го е изяла ръждата, ще стане. Доста запазено изглежда купето така по снимки.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #8
              Днес съм се заел за направата на стойка за окачване на купета голи

              Коментар


              • #9
                Утре в завършен вид,да се надяваме
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #10
                  Ето я и стойката,супер доволен ,сам го върта на 180°
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #11
                    Браво за старанието....Аз имам същото "Бижу". Интересуваме как ти е рамата и рамката на челното стъкло ? Чел съм, че се продават пласмасови рамки на челното стъкло. Моята е кърпиха но бих си купил нова ако се предлага...

                    LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                    E23,E36,E46,E39,E61.

                    Коментар


                    • #12
                      Намира се нова оригинал на около 1000лв.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #13
                        Браво, видимо доста труд и мерак полагаш ! Аз също съм в подобно ситуация, само, че със 70-ка. Втори месец Тотка си почива на варел в гаража, основно разглобена е и чака за боя.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:turbooo.jpg
Прегледи:554
Размер:137.8 КБ
ID:6588624
                        Suzuki Samurai SJ80
                        Suzuki Samurai SJ80
                        Toyota LC 70

                        Коментар


                        • #14
                          За рамката е сменя на сигурно с нова защото си личеше че е боядисвана и няма никаква ръжда.Видимо и нямаше нищо на тези калници бяха боядисани само долната част ,но е била попаднала на не правилния майстор преди .Задните калници отдолу в смола.Наложи се направата на праг и в действие ракетата
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #15
                            С какво си мазал това за да полилавее?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X