Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК в Плевен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЛК в Плевен

    Здравейте.

    От едно известно време гледам в една автокъща в Плевен има 6-7 бензнови Тойоти Ленд Крузър от няколко поколения. Те някои стоят от година сигурно.
    Тъп въпрос, ама някой с инфо относно това. Ходил ли е, гледал ги е? Впечатления за тях има ли?

    Поздрави.

  • #2
    Мисля че сериозен клиент който търси бензинова Toyota да не иска да отиде на 160км да я виде е не сериозно в европа има 12 в плевен7!!!!

    Коментар


    • #3
      Тоя винаги има по 5-6 големи ТойотиВ  . Явно е фен . Минавайки оттам съм ги разглеждал . Има добри ,въпреки старанието му да ги кичи .Нямаше и някоя по която да припадамВ .В Просто тияВ  коли трудно се прее..ват . Нямам скорошни наблюдения ,разходи се и ги виж
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
        Тоя винаги има по 5-6 големи ТойотиВ . Явно е фен . Минавайки оттам съм ги разглеждал . Има добри ,въпреки старанието му да ги кичи .Нямаше и някоя по която да припадамВ .В Просто тияВ коли трудно се прее..ват . Нямам скорошни наблюдения ,разходи се и ги виж
        И ти ли не разбра, кой е пишещия предишното мнение
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • rusev
          rusev коментира
          Редактиране на коментар
          Кой е? И аз не разбрах.

        • sonda
          sonda коментира
          Редактиране на коментар
          За Миленчо говоря Руси, от второто мнение...Джамбазина демек .

        • sonda
          sonda коментира
          Редактиране на коментар
          Само не разбирам защо не продума дума-две за колите си, а се кара на хората, че нещат да ходят в Плевен ?

      • #5
        Да си напиша пак в темата, че да не отварям нова.
        Напоследък нещо ги загледам бензиновете дълги 120-ки. Че са малко в България наистина са малко, но само 1 е с нормално окачване, а останалите са с адаптивни амортисьори (и въздух отзад) като при мен на Ауди-то.
        Възможна ли е конверсия към стандартни амове (и пружини отзад), че цените на OEM-ските адаптивни амове гледам са сериозни?

        Коментар


        • royce
          royce коментира
          Редактиране на коментар
          Всъщност като чета из нета има комплекти ... ама лъже ли се успешно модула, който контролира окачването?

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Да възможно е

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X