Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турбо на Hilux чист 2.4D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Турбо на Hilux чист 2.4D

    Здравейте, колеги!
    Търсих много в мрежата и форумите, но не намерих информация, затова пускам нова тема. Извинявам се ако вече има такава!
    Имам Toyota Hilux 4x4 2.4D - 80к.с. 1991г. След основен ремонт на мотора е, шасито е лифтирано, купето е в сравнително добро състояние. Като цяло през годините не са жалени средства по нея. До момента беше работен кон, я да си докараш дърва, я някое пале гнайс и прочие. Решил съм да я правя за лов и тук изниква големият проблем - Няма Турбо. Няма сила да превърти в калта и е голяма мъка попаднеш ли на такава, независимо от гумите. Витарата, която имам е прекрасен автомобил за гората, но на фона на Тойотата си е компромисен вариант и нямам намерение да наливам повече пари в нея.

    Въпросът ми е: има Тойоти 2.4 TD от приблизително същите години, та ме интересува на моя чист дизел може ли да му се сложи турбина?
    Като цяло съм неук в този сектор, затова моля за мнения. Би ли могло да стане? Струва ли си да ъпгрейдвам моя мотор или да търся цял мотор с турбо? Ако би могло да се направи, някой би ли се наел? Каква би била цената?

    Благодаря ви предварително и извинявайте за загубеното време ако запитването е глупаво!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X