Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиатор Runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радиатор Runner

    KZN130 или 3,0 ТД-94 г. ми е каручката и радиатора е силно изгнил. На едно място даже леко увлажнява и сътветно трябва да го сменя. Въпроса ми е сменял ли е някой и от къде да си набавя качествен радиатор. Видях в някои английски сайтове но ако мога да си го купя от тук ще ми е по-лесно. На 25.07 пътувам и ми трябва колата с изправна охладителна система.
    Благодаря предварително ...

  • #2
    До: Радиатор Runner

    Сваляй и отивай да го надуят във вана с вода.Според мен е метален и ще позволи запояване ... ако ще и скопяване на някойя тръбичка..
    Новият ще е цифра ... огледай се за "Уазов"
    Успех.

    Коментар


    • #3
      До: Радиатор Runner

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Сваляй и отивай да го надуят във вана с вода.Според мен е метален и ще позволи запояване ... ако ще и скопяване на някойя тръбичка..
      Новият ще е цифра ... огледай се за "Уазов"
      Успех.
      Миналата година един такъв за "сваляне и надуване във вана" се разпадна на прах след няколко баира в Алпите. Колегата на който беше определено си спретна приключение а ние самите 1 седмица сме си гледали в обратните огледала дали идва или пак е изврял някъде.
      Няма смисъл да се прави така ако ще го ползвам по-сериозно. Ламелите са му изгнили и дори и да го залепя някъде, той ще тръгне на друго място. Поръчвам от "милнър" пък да видиме каква ще изпратят ...
      Някой ако има нещо да взима да ми пише лично да края на деня

      Коментар


      • #4
        До: Радиатор Runner

        Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
        Миналата година един такъв за "сваляне и надуване във вана" се разпадна на прах след няколко баира в Алпите. Колегата на който беше определено си спретна приключение а ние самите 1 седмица сме си гледали в обратните огледала дали идва или пак е изврял някъде.
        Няма смисъл да се прави така ако ще го ползвам по-сериозно. Ламелите са му изгнили и дори и да го залепя някъде, той ще тръгне на друго място. Поръчвам от "милнър" пък да видиме каква ще изпратят ...
        Някой ако има нещо да взима да ми пише лично да края на деня
        Има една фирма в Добрич- “Радиаторен завод – Маяк” ЕООД. От тях вземаме за мотокари. Те правят всякакви радиатори вкл. и водно- маслени (с вграден за трансмисията) за автоматик. Адреса им е http://bulgaria.domino.bg/dobrich/fi...yak-radiators/
        ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

        Most sports require only one ball - real sports require two.

        Коментар


        • #5
          До: Радиатор Runner

          Мойта си е с ръчка стандартно изпълнение. Нямам никави допълнителни неща ...
          Всъщност ме предупредиха от сервиза че голям процент от радиаторите които продават са с пластмасов корпус в горната част, който дава ядове след време ...това е и най голямото ми притеснение за покупката

          Коментар


          • #6
            До: Радиатор Runner

            Миналото лято Слави от Добрич ми направи нов радиатор, изпратих му сваления от колата за да използва казанчетата. За 2 дни! Дори пита с каква пита да го направи- нормална или за състезания. телефона му е 0888 725436.

            Коментар


            • #7
              До: Радиатор Runner

              Това е решение Въпроса е че е късно за моя, но при всички положения тази тема ще остане полезна...

              Коментар


              • #8
                До: Радиатор Runner

                Сигурно доста колеги познават и тази фирма, но да я добавя в темата за изчерпателност: Nissens, София, ул. "11 Август" 46, 02/983.51.41, www.avtoradiatori.com.

                За старото Волво 740 ни продадоха и монтираха хубав радиатор на много прилична цена, че и отстъпка дават без много усилия.

                Успех!
                Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X