Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за съединител.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за съединител.

    Колата ми е Корола 4x4,преди 1 седмица смених съединителя (целия комплект),но при изкачване по стръмен наклон (става въпрос за един подземен гараж) почва силно да мирише.Пускам ч да върви на полу-съединител,защото има опасност да закача стените на тунела,излизащ на улицата.Какво може да е причината?
    Благодаря ви за отговорите.

  • #2
    До: Въпрос за съединител.

    Кога започва да миришеКогато е караш на полу съеденител ли?

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за съединител.

      Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
      ... Какво може да е причината? ...
      Ами ти май си дал и отговора

      ... Пускам я да върви на полу-съединител ...
      Стръмно изкачване на полусъединител ми се струва достатъчно основателна причина да мирише на феродо.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за съединител.

        И аз за това го питам колегатаИ щях същият отговор да му напиша

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за съединител.

          Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
          Колата ми е Корола 4x4,преди 1 седмица смених съединителя (целия комплект),но при изкачване по стръмен наклон (става въпрос за един подземен гараж) почва силно да мирише.Пускам ч да върви на полу-съединител,защото има опасност да закача стените на тунела,излизащ на улицата.Какво може да е причината?
          Благодаря ви за отговорите.
          Преди да го смениш как излизаше? Имаше ли подобна миризма?

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за съединител.

            Благодаря ви за много бързия отговор.Стръмното е около 15 метра,но ми се налага да го правя поне по 2 пъти на ден.Наскоро се преместих под наем там и взех гаража с апартамента,но май започвам да съжалявам.Бързо ли ще се скапе така като го напъвам по 2 пъти на ден?
            Съединителя с монтажа ми струваха към 400 лв и не ми се дават скоро пак.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за съединител.

              Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
              Благодаря ви за много бързия отговор.Стръмното е около 15 метра,но ми се налага да го правя поне по 2 пъти на ден.Наскоро се преместих под наем там и взех гаража с апартамента,но май започвам да съжалявам.Бързо ли ще се скапе така като го напъвам по 2 пъти на ден?
              Съединителя с монтажа ми струваха към 400 лв и не ми се дават скоро пак.
              Трябва ти автоматик
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за съединител.

                На първа без полусъединител не го ли качва ?
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за съединител.

                  Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
                  Благодаря ви за много бързия отговор.Стръмното е около 15 метра,но ми се налага да го правя поне по 2 пъти на ден.Наскоро се преместих под наем там и взех гаража с апартамента,но май започвам да съжалявам.Бързо ли ще се скапе така като го напъвам по 2 пъти на ден?
                  Съединителя с монтажа ми струваха към 400 лв и не ми се дават скоро пак.
                  Колко е стръмна тази рампа? И аз съм с подземен гараж със стръмна рампа от 13 години и всеки ден излизам. А няколко пъти в годината и с около тон товар. Не ми е замирисвало. Първо с Лада, после Пасат сега Кия Спортидж. Къде си позициониран? Ако не те притеснява да погледна.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за съединител.

                    Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                    Трябва ти автоматик
                    Да,или друг гараж.


                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    На първа без полусъединител не го ли качва ?
                    Не става,тясно е и ме е страх,че при повече газ ще отнеса огледалата.

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Колко е стръмна тази рампа? И аз съм с подземен гараж със стръмна рампа от 13 години и всеки ден излизам. А няколко пъти в годината и с около тон товар. Не ми е замирисвало. Първо с Лада, после Пасат сега Кия Спортидж. Къде си позициониран? Ако не те притеснява да погледна.
                    Колега,утре ще го снимам даже да го видиш.


                    Не знам колко време ще ми издържи феродото по този начин.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за съединител.

                      Ще издържи повече отколкото очакваш с сигурност,хич и не го мисли,едно две замирисвания тъкмо се е сработил
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за съединител.

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Ще издържи повече отколкото очакваш с сигурност,хич и не го мисли,едно две замирисвания тъкмо се е сработил
                        Стига да е вярния съединител, както и да монтиран правилно. За това попитах преди да го е сменил, дали е излизал от там без да мирише. Както и защо се е наложила смяната.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за съединител.

                          Отказах се от наема на гаража,има един друг наблизо доста по-удобен.Съединителя беше Valeo и беше заменен със същия.На предишните качвания със стария съединител пак си вонеше.Работата е ,че без полу-съединител трудно се излиза.Както и да е,реших си проблема.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X