Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за LJ-70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори за LJ-70

    Предстои ми смяна на амортисьорите на "магаренцето"-двата задни,и единия преден се поомаслиха 1500км. след закупуването..което не е изненадващо!Засега ефект от амортисьорите има,а и вози малко по-меко за модела-така ми се струва,след като покарах 7-8 такива.
    Молбата ми е,ако някой знае коя марка и модел амортисьори са "по-меки",дали са читави,и откъде да ги купя,защото подочувам,че за Тойота почти няма читави части-дори и при дилъра понякога!В случая не се притеснявам особенно,защото има няколко световни производители на амортисьори-проблема е да не са ментета!Може да давате предложения и за комплект пружини-амортисьори,от които возията да е по-мека,защото ползвам колето непрекъснато,и за всичко-дори си зарязах Мерцедеса...ще се скапе,горкия,та ще го продавам,май,ама туй е друга тема...!
    Тойотката е 88год.,2.4 ТД(2-ЛТ),къса база.
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    До: амортисьори за LJ-70

    Аз до сега и на Toyotata и на предишната ми G-класа ползвам KONI регулируеми амортисьори http://www.autozone-bg.com/en/news.php?newsid=76

    Коментар


    • #3
      До: амортисьори за LJ-70

      И аз карам с КОНИ - за джипки съм виждал само червени "HEAVY TRACK" .Вносителят им В България е Руди-96 . имат си сайт
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • #4
        До: амортисьори за LJ-70

        Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
        И аз карам с КОНИ - за джипки съм виждал само червени "HEAVY TRACK" .Вносителят им В България е Руди-96 . имат си сайт
        Мойте са същитеЖелезни амортисьори

        Коментар


        • #5
          До: амортисьори за LJ-70

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          ...Молбата ми е,ако някой знае коя марка и модел амортисьори са "по-меки",дали са читави,и откъде да ги купя,защото подочувам,че за Тойота почти няма читави части-дори и при дилъра понякога!...
          Няма такова нещо. Аз си купувам само от Пламен Петров, когато при него няма наличност и ще трябва да чакам някакво време (а бързам) имам още един - два източника. Частите при Пламен са 100% оригинални за Нисан, Тойота, Мицубиши и поне 2 пъти по-евтини от представителните офиси.

          Коментар


          • #6
            До: амортисьори за LJ-70

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            Няма такова нещо. Аз си купувам само от Пламен Петров, когато при него няма наличност и ще трябва да чакам някакво време (а бързам) имам още един - два източника. Частите при Пламен са 100% оригинални за Нисан, Тойота, Мицубиши и поне 2 пъти по-евтини от представителните офиси.
            Благодаря ти,Яро!
            Утре ще му звънна.
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X