Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет-спирачна система 4runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет-спирачна система 4runner

    Преди един ден се случи странно нещо.
    Както се движех изведнъж при натискане на спирачката педалът започна да пропада.....

    Проблемът беше пробита спирачна тръбичка.

    Имам един съвет,проверете си тръбите защото на рънърчето( бензин ) се оказа ,че точно над резервоара откъм дифа се събира доста кал, съответно ПРОБЛЕМ


    Качете ги тойотките на някой крик и огледайте добре пътя на тръбичките от кантарчето посока към двигатела.

    Направата на 5.7 метра тръби (медни) струваше 45лева .


    Гадно е да останете без спирачки докато се движите и то за 50-100 лева и недотлеждане..


    ПОЗДРАВИ
    Антон Иванов 0878651505:)

  • #2
    До: Съвет-спирачна система 4runner

    Първоначално публикуван от anton8503 Преглед на мнение
    Преди един ден се случи странно нещо.
    Както се движех изведнъж при натискане на спирачката педалът започна да пропада.....

    Проблемът беше пробита спирачна тръбичка.

    Имам един съвет,проверете си тръбите защото на рънърчето( бензин ) се оказа ,че точно над резервоара откъм дифа се събира доста кал, съответно ПРОБЛЕМ


    Качете ги тойотките на някой крик и огледайте добре пътя на тръбичките от кантарчето посока към двигатела.

    Направата на 5.7 метра тръби (медни) струваше 45лева .


    Гадно е да останете без спирачки докато се движите и то за 50-100 лева и недотлеждане..


    ПОЗДРАВИ
    Подобна изпреварваща информация според мен е от изключително значение!..Такива на пръв поглед дреболии никак не са за подценяване!!!
    Браво колега!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X