Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота съединител

    На колко хиляди се сменя феродо и притискател на Тойота Прадо 3.0 турбо 96та г. модел? Маслото в раздатката какво е и кога се сменя? Колко км. изкарва турбото и как да разбера дали е вече за смяна?
    Последно редактирано от cveti; 10-03-09, 21:03. Причина: правопис

  • #2
    До: тоиота съединител

    Първоначално публикуван от plutonii Преглед на мнение
    На колко хиляди се сменя феродо и притискател на Тойота Прадо 3.0 турбо 96та г. модел? Маслото в раздатката какво е и кога се сменя? Колко км. изкарва турбото и как да разбера дали е вече за смяна?
    Колега, какво прави тая трема в "Лебедки"? А и въпросите са меко казано глупави. Ще ти отговоря на най-умния. Маслото в раздатката се сменя на всеки 60 000км при нормална експлоатация и на всеки 30 000км при тежка експлоатация. На другите ти въпроси отговора е "зависи от...."
    Мен ще ме е срам да пусна такава тема и така написана....
    Последно редактирано от cveti; 10-03-09, 21:03.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Тойота съединител

      Първоначално публикуван от plutonii Преглед на мнение
      На колко хиляди се сменя феродо и притискател на Тойота Прадо 3.0 турбо 96та г. модел? Маслото в раздатката какво е и кога се сменя? Колко км. изкарва турбото и как да разбера дали е вече за смяна?
      Tриещ и притискателен диск(+аксеален лагер) се сменят ,като ти замирише на пърлено прасе в купето ,маслото в раздатъчната кутия е трансмисионно и би следвало да е 75W-90(може и да е с друг индекс,според зависи)...колко ще изкара турбото зависи много от "задкормилното устройство"
      TЛК 80-4.2ТД
      ТЛК 73-2.4ТД
      ...................

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X