Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на 4Runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Повдигане на задница на 4Runner

    http://www.polyperformance.com/shop/...rs-p-2426.html
    1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

    Коментар


    • Ни на предната,ни на задната главина джантите ми лягаха /водеха/ на вътрешен отвор.
      За мен това също бе странно но е така.Тоест пак на шпилките разчитах.Е ... дано тези на фланците са здрави!?...

      Първоначално публикуван от metotem Преглед на мнение
      Кото гледам са на един производител.А за " 4Рънър" са само един вид /шест шпилки/отново без водач?..
      Последно редактирано от huko; 03-05-09, 17:40. Причина: сливане

      Коментар


      • До: Повдигане на задница на 4Runner

        На джантите пише Тойота, ама са два размера централен отвор на 6Х139.7мм. Ако са разстъргвани от ТЛК????
        На централния отвор трябва да лежи. Премери предната и задната главина и сравни тук.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24623
        или тук
        http://www.motorsport-tech.com/refmanual.html
        да не е сменяно нещо.
        Баси Джапанките, 10 вида са джантите на Тойота. Мерцедес има два вида дупки.
        Последно редактирано от drukman; 03-05-09, 23:17.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • До: Повдигане на задница на 4Runner

          На едното място пише ,че размера на централния отвор при Ранъра е 111.5,а на другото 106??
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • До: Повдигане на задница на 4Runner

            Аз намерих и 108. Нали затова написах да премери. Не е ясно колко Рънара са направили Джапанките и на кой какви главини са сложили.

            Стеф, няма ли място да слижиш престъргано парче от тръба. Да хване на главината и да влезе в джантата.

            ПП Колко е ЕТ на тия джанти?
            Последно редактирано от drukman; 04-05-09, 11:20.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • До: Повдигане на задница на 4Runner

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Аз намерих и 108. Нали затова написах да премери. Не е ясно колко Рънара са направили Джапанките и на кой какви главини са сложили.

              Стеф, няма ли място да слижиш престъргано парче от тръба. Да хване на главината и да влезе в джантата.

              ПП Колко е ЕТ на тия джанти?
              ЕТ на джантите не съм поглеждал но ще го видя и ще пиша.На задната главина не става с тръба /отдавна си го мисля/ защото има засечка на спирачния барабан около 5мм.върху,която легна фланеца,а от там вече няма накъде.Предната единственото място за което може да се засече джантата или фланеца е самия корпус на хъба .... няма друго.

              Коментар


              • До: Повдигане на задница на 4Runner

                Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                ...засечка на спирачния барабан около 5мм.върху,която легна фланеца...
                Как на барабана бе?? Трябва барабана и джантата да лягат на едно Ф от главината. Барабана не води никога. Тука има нещо гнило. Аз се отказвам. Дано не дава ядове.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • До: Повдигане на задница на 4Runner

                  Колеги,задницата на Ранъра не би ли могла да се вдигне просто с поставянето на две пружини/2" лифт/,каквито тук един колега бе споделил,че си е взел от Англия за 200 лева?
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • наистина толкова излязоха. "Милнърофроуд" сайта толко изтегли от картата за тези пружини, незнам защо . Но те са си обикновени и не предлагат тунинг. Предупреждавам всички пружините ги ползвам вече няколко месеца и са меки. Натовариш ли ги задницата потъва, но все пак рънера си застава в стойка като ги сложиш.

                    ето линк
                    http://www.milneroffroad.com/categor...?cID=10326&p=2
                    сменете си пружините, разликата е осезаема ...
                    Последно редактирано от huko; 12-05-09, 22:37. Причина: сливане

                    Коментар


                    • До: Повдигане на задница на 4Runner

                      Поради причината,че джипа застрашително се накланя в завоите ... макар и с фланци,които монтирах точно поради това ... ще си сменям амовете с нови двойнодействащи газови.Спрял съм се на " Монро-Адвенчър 4х4".А,дали ги бива?...

                      Коментар


                      • До: Повдигане на задница на 4Runner

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Поради причината,че джипа застрашително се накланя в завоите ... макар и с фланци,които монтирах точно поради това ... ще си сменям амовете с нови двойнодействащи газови.
                        Колкото и да са ми базови познанията по окачването - ама не си ли за смяна на пружини, не на амове? То лошо нЕма и амортисьорите да се сменят, но за накланянето в завой май няма да помогнат.
                        Последно редактирано от badeff; 29-05-09, 19:43. Причина: стилистична корекция
                        Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                        TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                        Коментар


                        • До: Повдигане на задница на 4Runner

                          Първоначално публикуван от sonda
                          За клякането в завой причина са амовете,а вероятно и люля и поклаща бая!!
                          Така е,клати и люлее,а наличните амове още си ги бива.Именно поради тази причина ще ги сменя с ето тези.Цена 100лв/бр.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Повдигане на задница на 4Runner

                            Добра цена!Пиши за разликата във возията след подмяната!Успех!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • До: Повдигане на задница на 4Runner

                              Стеф, що не помислиш за по дълги и с по голям ход, че май им подлага?

                              Коментар


                              • До: Повдигане на задница на 4Runner

                                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                                Стеф, що не помислиш за по дълги и с по голям ход, че май им подлага?
                                Мислил съм,ама са доста по скъпи.Всъщност мисля за много "екстри" по "Тойотата",ама пусти пари ... за кое по напред!Новите амове ще ги пробвам и при необходимост ще им подложа и на тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X